Top Girls & BajorekD - „Przeznaczeni” . Romantyczna nowość skradnie serca fanów?

2020-12-22 10:59 AM.
Top Girls & BajorekD - Przeznaczeni (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2020
Autor: Youtube.com/Disco Polo Lajf Top Girls & BajorekD - Przeznaczeni (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2020

O tej piosence było głośno jeszcze zanim się pojawiła. Fani disco polo nie mogli się doczekać nowości, nad która pracowały Top Girls i BajorekD. Utwór pod tytułem "Przeznaczeni" nareszcie trafił do sieci. Czy współpraca okazała się owocna?

Top Girls, to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Piosenki takie, jak m.in. "Mleczko", "Co w sercu masz" czy chociażby ostatnia -  "To skomplikowane" mają miliony odsłon w serwisie YouTube. Młody wokalista Dominik Bajorek znany jako BajorkD, też ma na koncie kawałki, za które kochają go fani, np. -  "Pytasz mnie" czy "Tylko Ciebie mam". Nic wiec dziwnego, że wspólna piosenka młodych gwiazd była tak wyczekiwana przez miłośników muzyki tanecznej. Utwór pod tytułem "Przeznaczeni" Top Girls & BajorekD pierwszy raz można było usłyszeć w VOX FM. Teraz do sieci trafił romantyczny klip. Jak zareagowali fani?

Top Girls &BajorekD  - Jesteście nam "Przeznaczeni"

Uzależniającą piosenka. Codziennie nucę. Świetna

Cudowne, piosenka wzruszająca - piszą internauci

Czy ten utwór ma szanse stać się hitem? Czy skradnie Wasze serca? Sprawdźcie! Na voxfm.pl prezentujemy teledysk do pisoenki "Przeznaczeni" Top Girls & BajorekD.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany