TOP GIRLS i Szpilki łączą siły! Wyjechały na zagraniczną trasę koncertową!

2022-03-09 11:57

Jedne z najpopularniejszych girsl bandów w świecie disco -grupa TOP GIRLS i zespół Szpilki - postanowiły połączyć siły! Dziewczyny wyjechały we wspólną trasę koncertową zagranicę naszego kraju. Między koncertami, znajdują też czas na integrację i wspólne zwiedzanie, czym chętnie chwalą się w sieci. Zobacz!

To się nazywa siła kobiet! Zespół TOP GIRLS, w składzie Kasia, Natalia i Justyna, postanowiły połączyć siły z innym popularnym girls bandem na polskiej scenie disco - formacją Szpilki. Dziewczyny znane m.in. z takich przebojów jak "Było minęło"czy "Rumieńce", razem z Marleną, Klaudią i Mileną z grupy Szpilki, śpiewają także hity "Zaczaruję" czy "Wenezuelski film", autorstwa Szpilek. Wszystko to na wspólnej, zagranicznej trasie koncertowej, w którą chwilę temu wyruszyły oba zespoły. Fani czekali na ten moment z niecierpliwością. Polonia w Brukseli może cieszyć się obecnością dziewczyn i bawić do ich utworów do białego rana.

Kim są nowe Top Girls?

TOP GIRLS i Szpilki razem w Brukseli!

Dziewczyny, korzystając z okazji, że znajdują się w tak pięknym miejscu na świecie jakim jest Bruksela, postanowiły wolny czas między koncertami wykorzystać na zwiedzanie. Do sieci trafiło wspólne zdjęcie zespołu TOP GIRLS i grupy Szpilki, na którym wokalistki pozują w samym centrum miasta. Humory jak widać dopisują, pogoda także - być może takie wspólne tournee będzie organizować częściej? Jedno jest pewne - fani, mieszkający za granicą, byliby zachwyceni!