Top Girls zapowiadają nową płytę! Wiemy co się na niej znajdzie!

i

Autor: Instagram.com/TopGirls Top Girls zapowiadają nową płytę! Wiemy co się na niej znajdzie!

Top Girls zapowiadają nową płytę! Wiemy co się na niej znajdzie!

2022-04-21 12:33

To będzie wydarzenie, na które fani grupy Top Girls czekają z niecierpliwością! Już niebawem światło dzienne ujrzy najnowszy krążek od jednego z najpopularniejszych girls bandów, grających muzykę disco polo w Polsce - Top Girls! To będzie prawdziwa niespodzianka dla fanów, a my już wiemy jakie piosenki się na niej znajdą i kiedy odbędzie się premiera najnowszej płyty! Przeczytaj!

"Co w sercu masz", "Nie jestem taka", "Zakochana" czy "Jakbyś mnie zechciał" - to jedne z tych piosenek disco polo, z których słynie zespół Top Girls. Justyna Lubas, Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura śpiewają przeboje, które już po kilku nutach zostają z nami na długo. Tym razem możemy spodziewać się prawdziwej eksplozji nowych brzmień - formacja Top Girls zapowiada całkowitą nowość! Już wkrótce światło dzienne ujrzy najnowszy krążek Justyny, Natalii i Kasi! Kiedy możemy spodziewać się najnowszej płyty i jakie utwory się na niej znajdą? Sprawdź w artykule poniżej!

Nowa płyta Top Girls - lista piosenek

To będzie podwójna gratka dla fanów Justyny, Natalii i Kasi. Dziewczyny z grupy Top Girls zaprezentują podwójną płytę CD, na której znajdzie się moc przebojów. Poniżej prezentujemy całą tracklistę:

PŁYTA 1

 1. RUMIEŃCE
 2. NIE JESTEM TAKA
 3. DOTYK TWÓJ
 4. FAKE LOVE
 5. TO SKOMPLIKOWANE
 6. DO WIDZENIA
 7. TO NIE USA (BOYS COVER)
 8. CO W SERCU MASZ
 9. TANIEC TO ROZMOWA
 10. MIŁOŚĆ TO HISTORIA
 11. POD OSŁONĄ NOCY
 12. LUBIĘ CIĘ MIEĆ
 13. ROK TEMU
 14. TO ZMIENI SIĘ (BOYS & TOP GIRLS & JORRGUS & EXTAZY & BAJOREKD)
 15. BYŁO MINĘŁO

PŁYTA 2

 1. MIŁOŚĆ FORSA I RAJ
 2. PRZEZNACZENI (TOP GIRLS & BAJOREKD)
 3. TAK TAK
 4. NOWA JA
 5. RÓŻE I RÓŻOWE TULIPANY
 6. BAJKA
 7. POCZUJ JAK BIJE SERCE
 8. TEN CHŁOPAK
 9. MIŁOŚCIĄ PIJANA
 10. CHWILA
 11. JA CHCĘ WIĘCEJ
 12. MAM TO GDZIEŚ
 13. BUZIAK
 14. ODDAM CI WSZYSTKO (VIVAT COVER)
 15. POWIEM CI TAK

Nowa płyta Top Girls - kiedy premiera?

Kiedy możemy spodziewać się najnowszego krążka od grupy Top Girls? Jak zapowiedziały dziewczyny na swoim profilu na Instagramie, premiera odbędzie w połowie maja. Przy okazji przypominamy, że przeboje jednego z najpopularniejszych disco girlsbandów w Polsce, możecie usłyszeć w Radiu VOX FM, gdzie jak zawsze gramy w rytmie hitów!