Top Girls ze spektakularnym sukcesem. “To nie tak miało być” kolejnym hitem

i

Autor: Screenshot Youtube/ Disco Polo Lajf Top Girls ze spektakularnym sukcesem. “To nie tak miało być” kolejnym hitem

Disco polo

Top Girls ze spektakularnym sukcesem. “To nie tak miało być” kolejnym hitem

2023-07-31 17:45

Justyna Lubas, Natalia Siemieniecka i Kasia Grabowska mają kolejne powody do dumy. Nowy utwór Top Girls okazał się wielkim sukcesem i przekroczył słynny kamień milowy w serwisie YouTube. Słuchacze oszaleli na punkcie “To nie tak miało być”!

Top Girls to jeden z czołowych żeńskich zespołów disco polowych. Dziewczyny mają na koncie już cały szereg hitów, w tym między innymi “Jakbyś Mnie Zechciał”, “Nie jestem taka” i “Oddam ci wszystko”. Teraz do tego zacnego grona dołączyła ich wiosenna nowość – “To nie tak miało być”, która przekroczyła już milion wyświetleń na YouTubie.

CZYTAJ TAKŻE: Paula Karpowicz szuka faceta dla swojej koleżanki z zespołu Topky! Nie uwierzysz, co zrobił fan

Słuchacze pokochali “To nie tak miało być”. Top Girls z kolejnym przebojem

2023 rok to naprawdę dobry czas dla muzyki disco polo. W ostatnich miesiącach pojawiła się cała masa nowości, w tym tych iście spektakularnych, które z całą pewnością złotymi zgłoskami zapiszą się w historii gatunku. “To nie tak miało być” Top Girls bez dwóch zdań jest jedną z nich, a milion odtworzeń jest tego koronnym przykładem. Drugim są komentarze internautów, którzy wychwalają piosenkę.

- Można na Was patrzeć bez końca, dziewczyny 🔥❤ Jesteście wspaniałe! A piosenka, jak to zwykle u Was bywa - skoczna, pozytywna, bardzo lekka. Super 😊 Gratulacje dla Was!

- Dla mnie to jest sztos! Jedna z lepszych Waszych piosenek ostatnio. Mega się wkręca 👏👏

- TOP GIRLS, wasza nowość jest niezwykła, bo przedstawia życie, które szaleje jak torpeda i jest pełne różnych niespodzianek, tj. kłopoty w związkach, ale i zwycięstwa💖🎉

- Świetna nutka, wpada w ucho 👂👂👂 kolejny sztosik i hit roku 👏👏👏.

Sonda
Co sądzisz o nowym utworze Top Girls?