Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

i

Autor: Screenshot Instagram/ topky_official; zespoltopgirls

sprawdź się

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie piosenki. Quiz

2024-02-13 12:01

Dwa żeńskie zespoły, dwa różne składy, dwa szeregi hitów. Czy jesteście w stanie rozpoznać, czy dany cytat pochodzi z utworu Topky, czy też Top Girls? Zachęcamy do spróbowania swoich sił w naszym quizie!

Topky i Top Girls to obecnie jedne z najpopularniejszych żeńskich zespołów disco polowych, które łączy niejako wspólna przeszłość. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz związane były bowiem z Top Girls i prężnie działały jako wokalistki formacji. W pewnym momencie odeszły jednak (z wciąż nie do końca jasnych powodów) i założyły duet znany dziś jako Topky.

Oba zespoły odnoszą wielkie sukcesy i cieszą się poważaniem i sympatią słuchaczy. Czy jednak nawet najwięksi fani są w stanie je rozróżnić?

SPRAWDŹ TEŻ: Rozpoznasz klipy disco polo po zaledwie jednym kadrze? (QUIZ)

Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

W poniższym quizie znajdziecie 6 cytatów, które – gwarantujemy – pochodzą z największych hitów Topky i Top Girls. Nie ma więc pułapek i podchwytliwych pytań. Ale łatwo i tak nie będzie! Jeśli zatem kochacie oba zespoły (lub chociaż jeden z nich) to koniecznie sprawdźcie się w naszym teście i dajcie znać w komentarzach, jak wam poszło. Powodzenia!

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu
VOX: torebkowe skarby