Topky i Ronnie Frerrari zapowiadają wspólny utwór. “Zbliża się przyjemny letniaczek od tej trójki”

i

Autor: Screenshot Instagram/ topky_official Topky i Ronnie Frerrari zapowiadają wspólny utwór. “Zbliża się przyjemny letniaczek od tej trójki”

Disco polo

Topky i Ronnie Frerrari łączą siły! “Zbliża się przyjemny letniaczek od tej trójki”

2023-05-31 21:32

Czy polska scena muzyczna jest gotowa na takie połączenie? Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z Topky wrzuciły na Instagram fotkę, która rozgrzeje słuchaczy do czerwoności! Nadchodzi kolaboracja z Ronniem Frerrarim.

Topky to jeden z najprężniej rozwijających się zespołów disco polowych ostatnich lat. W 2021 roku Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska postanowiły opuścić formację Top Girls i założyć własną działalność. Od tamtej pory szturmem podbijają polską scenę muzyczną, zaliczając sukces za sukcesem.

Nie od dziś wiadomo, że dziewczyny z Topky “dobrze żyją” z innym popularnym disco polowcem – Ronniem Frerrarim, który przed kilkoma laty zasłynął hitem “Ona by tak chciała”. Teraz te dwa podobne, acz nieco różne disco polowe światy połączą się i wygląda na to, że szykuje się jeden z największych hitów tego lata.

CZYTAJ TAKŻE: Topky ogłaszają trasę koncertową! Zobaczcie, gdzie dziewczyny wystąpią w czerwcu (DATY i MIASTA)

Topky i Ronnie Frerrari zapowiadają wspólny utwór

Na instagramowym profilu Topky pojawiła się zapowiedź kolaboracji w postaci zdjęcia Pauli, Angeliki i Ronniego. Szczegóły ich współpracy owiane są obecnie tajemnicą. Nie wiemy, w jakich klimatach utrzymany zostanie wspólny utwór, jaki będzie nosić tytuł, ani kiedy doczeka się debiutu. Wiemy jednak jedno – z pewnością warto czekać!

Dobra robaczki nie ma co się obijać😈 Trzeba się podzielić z Wami czymś co w końcu ujrzy światło dziennie ☀️ Zbliża się przyjemny letniaczek od tej trójki 🔥

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.