Wizualnie zapowiada się sztos. Gwiazdy disco polo spędziły 14 godzin na planie teledysku. Topky idą jak burza i zapowiadają mega nowość

i

Autor: Instagram.com/topky_official Topky na planie teledysku "Czy można kochac tak"

Topky schodzą ze sceny. Co teraz będą robić Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz?

2022-11-29 10:27

Topky mają za sobą wyczerpujący czas koncertów i premier. Całkiem niedawno do sieci trafił ich kawałek pod tytułem „Czy można kochać tak”. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wystąpiły na wielkich imprezach jak np. Łódź Disco Fest, a teraz mówią basta. Co będą robić?

Szalony czas, szalonych koncertów i niezwykłych premier. Każdy kto chodź raz był na koncercie zespołu Topky wie, że Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz mają niesamowitą energie, która niesie się ze sceny. Poza tym ich ostatni kawałek pod tytułem „Czy można kochać tak” albo utwór w duecie z Łobuzami – „dawaj mi pyska” czy też „Jeden taniec, jedna noc” z Miłym Panem i zespołem Defis to hity każdej imprezy. Dlatego nic dziwnego, że dziewczyny postanowiły odpocząć.

Topky schodzą ze sceny. Co teraz będą robić Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz?

Na Instagramie zespołu Topky pojawiło się zdjęcie z koncertu i informacja o tym, że Angelika i Paula zagrały ostatni koncert. Na szczęście to tylko chwilowa przerwa. Dziewczyny postanowiły zrobić sobie urlop i wracają na scenę jeszcze w tym roku.

- OSTATANIE koncerty przed urlopem za nami! Dziękujemy bardzo za ten cudowny czas! Jedziemy odpoczywać i wracamy do Was już 25 grudnia! Lux Club Brzozowa oraz Explosion Radom!!! Do zobaczenia - na[pisały Topky na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Seksowne zdjęcia gwiazdy disco polo po roku trafiły do sieci. Angelika Żmijewska w bieliźnie zachwyca ale fanom czegoś brakuje

 

Sonda
Byłaś/eś na koncercie zespołu Topky w 2022 roku?
Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy_Topky