Topky – „Szpile”. Debiutancki kawałek byłych wokalistek Top Girls już w sieci

2021-09-12 18:54 AM.
Topky – „Szpile”. Debiutancki kawałek byłych wokalistek Top Girls już w sieci
Autor: YouTube.com/ Topky Topky – „Szpile”. Debiutancki kawałek byłych wokalistek Top Girls już w sieci

„Szpile” to jedna z największych niespodzianek na rynku disco polo w ostatnich tygodniach. Debiutancki singel zespołu Topky zaskoczył fanów Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz. Dziewczyny w niecały tydzień po oficjalnym rozstaniu z Top Girls wypuściły piosenkę, która już skradła serca internautów.

Topky to nowy zespół na scenie disco polo. Mimo, że to utwór pod tytułem „Szpile” debiut, to fani muzyki tanecznej doskonale znają wokalistki. Topky tworzą Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska czyli byłe członkinie Top Girls. „Obiecałyśmy, że nie rezygnujemy z muzyki i słowa dotrzymujemy powracając z podwójną siłą. Przedstawiamy Wam nasz nowy projekt pod szyldem Topky! Przed Wami nasz najnowszy singiel „Szpile”. Mamy nadzieję, że będziecie nam kibicować i bacznie śledzić nasze dalsze muzyczne kroki! Kochamy Was bardzo i dziękujemy za wsparcie Topky” – napisały wokalistki pod filmem z teledyskiem do swojego debiutanckiego singla. Internauci są pod wrażeniem piosenki i klipu.  

ZOBACZ TEŻ: Paula i Angelika w Porannych Wyjcach. Topky śpiewają „S.O.S” Kasi Cerekwickiej [WIDEO]

- Dziewczyny trzymam kciuki za was! Piosenka jest cudowna! Oby tak dalej!

- Pokazałyście, że czasem zmiany są potrzebne :) Wyszło Wam to genialnie :) Zupełnie inne brzmienie niż dotychczas. Chcemy więcej.

- Załamałam się, gdy dowiedziałam się, że odeszłyście od Top Girls, ale teraz widać, że to zmiana tylko na lepsze. Czadowy styl, a piosenka zdobyła moje serce! - komentują internauci.

Topky i „Szpile”  pierwszy raz można było usłyszeć w Pierwszej Zmianie VOX FM. Teraz na voxfm.pl publikujemy teledysk do debiutanckiego singla Pauli i Angeliki.

Topky o odejsciu z Top Girls

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy na zdjęciach?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu?
Rozpoznajesz tę gwiazdę?
Nasi Partnerzy polecają