Topky zagrały swój ostatni koncert! Co dalej ze znanym zespołem?

i

Autor: Instagram.com/topky_official

disco polo

Topky zagrały swój ostatni koncert! Co dalej ze znanym zespołem?

2023-10-03 10:18

Takiej wiadomości raczej nikt się nie spodziewał! To był ostatni koncert zespołu Topky! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, które na swoim koncie mają takie hity, jak "Pokora", "Szpile" i "Zatańcz ze mną" ogłosiły tę informację swoim fanom na Instagramie. Co dalej ze znanym zespołem i jego numerami?

Topky zagrały swój ostatni koncert

Zespół Topky to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo w naszym kraju. Dziewczyny przyciągają na swoje koncerty tłumy fanów, a ich kawałki w sieci liczą wielomilionowe wyświetlenia. To nie tylko za sprawą muzyki, ale i charyzmy, jaką mają Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska. Na co najlepszym dowodem jest to, że ich profile na Instagramie obserwują setki tysięcy osób. Możemy tam śledzić na bieżąco ich życie, w tym nawet najbardziej bolesne sytuacje. Paula Karpowicz regularnie dzieli się np. z fanami przebiegiem jej choroby i tym, jak radzi sobie z problemami z kręgosłupem. W ostatnich miesiącach dziewczyny miały bardzo pracowity sezon. Występowały każdego miesiąca w kilkunastu miastach, dając naprawdę niezłe show. Jednak teraz przyszła pora odpocząć. Wokalistki ogłosiły, że zagrały swój ostatni występ.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Ostatni koncert zespołu Topky

Nie od dziś wiadomo, że "wszystko ma swój czas", tak jest i w przypadku dziewczyn z zespołu Topky. Te poinformowały na swoim profilu na Instagramie, że zagrały swój ostatni koncert. Jednak nie musicie się obawiać, bo chodzi jedynie o ostatni koncert plenerowy w tym sezonie. Jak wiadomo pogoda robi się coraz chłodniejsza, a więc i trudniej o organizowanie wydarzeń na powietrzu, dlatego nie jest to decyzja szczególnie zaskakująca. Dziewczyny napisały jednocześnie w sieci, że za nimi super sezon koncertowy. Topky z pewnością nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa i zostają im jeszcze przecież występy klubowe oraz na różnych uroczystościach. Jesień i zima to także zazwyczaj dla artystów czas na tworzenie nowych kawałków, więc niewykluczone, że już wkrótce Topky zaskoczą nas gorącymi nowościami.