True Love TVN7 startuje pierwszy sezon nowego randkowego shoe? Kim są uczestnicy? Kiedy i jak oglądać?

2023-02-27 11:23

Ten program w wiosennej ramówce zastąpi Hotel Paradise. Randkowe show będzie w podobnej konwencji, jednak odróżniać ma je co najmniej jeden szczegół - wykrywacz kłamstw. Kiedy i jak oglądać True Love i co wiemy o uczestnikach programu?

True Love - Polska edycja startuje w TVN7

Atrakcyjni single w rajskiej scenerii. Ten scenariusz na randkowe reality show wydaje się być już doskonale znanym i sprawdzonym. Producenci obiecują jednak, że True Love będzie programem, jakiego jeszcze nie było. Przede wszystkim w programie uczucia weryfikować będą nie tylko sami uczestnicy, ale także wykrywacz kłamstw. Wszystko rozgrywać się będzie w luksusowej willi na Karaibach. Oczywiście uczestnicy programu będą walczyć o to, by jak najdłużej w nim pozostać. Tuż przed rozpoczęciem emisji pierwszego sezonu polskiej wersji True Love wiemy już kto zamieszka w willi na start:

CZYTAJ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - OBSADA i UCZESTNICY. Kto bierze udział w TTBZ 18?

'VOX: pączek za poprawną odpowiedź'

True Love - uczestnicy

  • Oliwia to 24-latka z Poznania, która z wykształcenia jest prawniczką. Zawodowo zajmuje się jednak dietetyką. Wypieki i pyszne jedzenie to jej specjalność, a jednocześnie kocha sport i dba o sylwetkę. W programie planuje postawić na długą relację pełną miłości, uczucia i zaangażowania.
  • Sara to 21-letnia mieszkanka Wrocławia, studentka socjologii, pracująca w telekomunikacji. Jej hobby to jazda na motocyklu, śpiew we własnym zespole, dbanie o sylwetkę na siłowni oraz podróże. Jak sama twierdzi - jest bezpośrednia w stosunku do mężczyzn "niczym pijany wujek na weselu".
  • Kamil to 23-latek z Warszawy. Ratownik wodny, instruktor pływania, zajęć fitness a także - uczy sportów zimowych. Sport gra więc w jego życiu pierwsze skrzypce. Marzy o tym, by stać się sławnym i rozpoznawalnym.
  • Julia to 21-letnia studentka pielęgniarstwa. Dusza artystki, która czasem staje się bardziej uwodzicielska. Uczestniczka trenuje pole dance. Marzy o tym by w programie się zakochać. Najlepiej jeśli będzie to wysoki, starszy brunet, z którym połączy ją przede wszystkim przyjaźń.
  • Filip to 24-letni agent nieruchomości z Poznania. Bardzo chciałby znaleźć miłości życia. Absolwent budownictwa i gaduła, która potrzebuje równie energetycznej kobiety u swojego boku.
  • Martyna to 31-letnia mieszkanka Warszawy, z pochodzenia Ślązaczka. Asystentka managera w ekskluzywnym salonie jubilerskim, kocha gotować. Jak sama twierdzi jest energiczna i zawsze gotowa do dobrej zabawy

Pierwszy odcinek True Love do obejrzenia w TVN7 o 20:00 już 27 lutego (poniedziałek). Odcinki miłosnego show będą też dostępne na www.player.pl.