Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - OBSADA i UCZESTNICY. Kto bierze udział w TTBZ 18?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - OBSADA i UCZESTNICY. Kto bierze udział w TTBZ 18?
Autor: AKPA Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - OBSADA i UCZESTNICY. Kto bierze udział w TTBZ 18?

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 zmierzą się z trudnymi wyzwaniami. Będą musieli wejść w skórę topowych gwiazd muzyki, a przy tym wszystkim zaśpiewać, a nawet zatańczyć ich układy. Na scenie w muzyczno-charakteryzatorskim show zobaczymy w sumie siedem znanych gwiazd. Będą artyści reprezentujący polską scenę muzyczną, aktorską i telewizyjną. Kto bierze udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18? Pełna lista uczestników do sprawdzenia na naszej stronie!

Spis treści

  1. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - obsada
  2. Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - kim są?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - obsada wiosennej edycji jest imponująca, co zwiastuje arcyciekawą rywalizację do samego końca. Jednocześnie możecie być przekonani, że uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 wielokrotnie zachwycą śpiewem i umiejętnością wcielenia się w skórę najbardziej znanych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wielu z nich zmierzy się ze swoimi słabościami i spróbuje czegoś zupełnie nowego w swoim życiu. Chociażby Piotr Stramowski, który jest doskonałym aktorem, potrafiącym zagrać dosłownie każdą rolę. Dowiemy się jednak, czy aby na pewno tak jest i czy uda mu się pomyślnie wcielić w muzyczne postaci. Niewątpliwie jest w bardzo ścisłym gronie faworytów do ostatecznego zwycięstwa. Kto bierze udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomych? Pełna lista uczestników ucieszyła tysiące internautów i fanów telewizyjnej produkcji.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Kto prowadzi TTBZ 18? 

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - obsada

Obsada Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 znana jest od połowy stycznia. Dowiedzieliśmy się, że na liście, oprócz Piotra Stramowskiego, znalazły się również aktorki, czyli Julia Kamińska i Katarzyna Kołeczek. Zaskoczeniem może być udział Oskara Cymsa. 21-letni wokalista znany jest ze swojej działalności w popularnej platformie z krótkimi filmikami oraz z hitu Daj mi znać. W wiosennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 bierze udział siedem gwiazd, w tym jedna niemedialna osoba, która wyłoniona zostanie w castingu.

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - kim są?

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 to doskonale znane, muzyczne gwiazdy, popularne osobistości świata kina i seriali oraz prezenter telewizyjny, który postanowił spróbować czegoś innego w swoim życiu. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023? Oto pełna lista uczestników! Poniżej koniecznie dajcie znać, kto Waszym zdaniem wygra program i otrzyma złotą twarz!

  • Piotr Stramowski - jeden z najbardziej znanych aktorów w Polsce. Zagrał w najpopularniejszych filmach Patryka Vegi, a takze w takich serialach jak Żmijowisko, Kobiety mafii, czy Bez skrupułów.
  • Julia Kamińska - największą rozpoznawalność przyniosła jej główna rola w serialu Brzydula.
  • Katarzyna Kołeczek - aktorka, którą możecie znać z serialu Na Wspólnej. Grała również w M jak Miłość, Listy do M, czy ostatnio w Pierwszej Miłości.
  • Krzysztof Ibisz - prezenter telewizyjny, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Postanowił spróbować czegoś nowego w swoim telewizyjnym życiu.
  • Natalia Janoszek - osiągnęła sukces w Bollywood. W 2012 zadebiutowała w filmie Dreamz. W 2019 zagrała również w amerykańskiej komedii The Swing of Things.
  • Oskar Cyms - gwiazda platformy z krótkimi filmikami. Największy sukces osiągnął za sprawą hitu Daj mi znać.
  • Daria Marcinkowska - wokalistka, która zasłynęła z hitów Love Blind oraz Paranoia. Brała również udział w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji.

Ich umiejętności ocenią niezawodni jurorzy. Małgorzata Walewska i Robert Janowski, a obok nich zasiądą nowe twarze. Za jurorskim stołem zasiądzie między innymi Paweł Domagała.

Sonda
Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany