Uczestnicy True Love znali się przed programem?

i

Autor: screen z Instagram/@truelove.tvn7 Wyznanie uczestników True Love zaskoczyło pozostałych mieszkańców willi

True Love TVN7: Uczestnicy znali się przed wejściem do programu?

2023-02-28 12:07

W tym programie kłamstwa i intrygi mają szybko wychodzić na jaw. Wszystko dzięki wykrywaczowi kłamstw, który w True Love ma być głównym elementem odróżniającym go od innych programów tego typu. Od razu wyszło na jaw, że dwójka uczestników znała się jeszcze przed nagraniami.

True Love TVN7: uczestnicy zaskoczyli już na początku

Rajska sceneria, piękna plaża i willa położona na odludnej wyspie. Brzmi jak idealny przepis na typowe randkowe show. Format True Love ma się wyróżniać tym, że trudno będzie na budowanie typowych intryg za plecami innych uczestników, ze względu na to, że mają oni stale być poddawani testom wykrywacza kłamstw.

Nic dziwnego, że zaraz po wejściu do willi dwójka od razu postanowiła wyznać reszcie mieszkańców, że znają się już od dawna. Okazuje się, że dla nich obecność znajomej osoby również była zaskoczeniem. Chodzi o Oliwię i jednego z Kamilów. Zmieszanie między nimi widać było już przy pierwszym spotkaniu. Okazało się, że mają wspólnych znajomych i między innymi byli kiedyś na jednym ślubie. Od razu podkreślili jednak, że nic ich nigdy nie łączyło. Kamil wyznał również do kamery, że gdyby miało ich coś połączyć, to stałoby się to już dawno temu. Jak potoczą się ich losy w programie? Przekonamy się niebawem.

True Love oglądać można od poniedziałku do piątku w TVN7 o 20:00 już 27. Odcinki miłosnego show będą też dostępne na www.player.pl.

CZYTAJ TAKŻE: True Love TVN7 startuje pierwszy sezon nowego randkowego show? Kim są uczestnicy? Kiedy i jak oglądać?

Wesele Marzeń z VOX FM | Konrad i Pawelec o weselach