True Love – w 5. odcinku nadejdą zmiany! Sara i Julia skoczą sobie do gardeł?

i

Autor: Screenshot Instagram/ truelove.tvn7 True Love – w 5. odcinku nadejdą zmiany! Sara i Julia skoczą sobie do gardeł?

True Love – w 5. odcinku nadejdą zmiany! Sara i Julia skoczą sobie do gardeł?

2023-03-02 22:07

Za nami cztery odcinki True Love – nowego programu randkowego telewizji TVN. Czy dotychczasowe pary przetrwają, czy dojdzie jednak do przetasowań? Pojawi się problem z Julią i Sarą.

W piątym odcinku True Love uczestników czekają zajęcia z jogi, które mają pomóc im w zacieśnieniu intymnych relacji. Zbliża się też kolejna Ceremonia Miłości i na ten moment wszystko wskazuje na to, że dojdzie do kilku przetasować w parach.

True Love – w 5. odcinku nadejdą zmiany

Już w 2. Odcinku widzieliśmy, że Kinga, która połączyła się w parę z Filipem, raczej zmieniła obiekt swojego zainteresowania. Podczas podwójnej randki znacznie lepiej dogadywała się z Marcinem, zaś ich partnerzy byli tylko biernymi obserwatorami ich żywej wymiany zdań. Istnieje zatem szansa, że przy kolejnej Ceremonii Miłości, Kinga wybierze drugiego mężczyznę.

CZYTAJ TAKŻE: Kinga z True Love grała w tureckich serialach? Porównują ją do gwiazdy Hollywood!

W 4. odcinku dowiedzieliśmy się też, że Sara i Julia – dotąd przyjaciółki – są zainteresowane tym samym mężczyzną. Która z nich skończy w parze z Kamilem i czy wpłynie to na ich relację? Przekonamy się w kolejnych odcinkach.

True Love – gdzie i kiedy oglądać program?

Emisja programu True Love odbywa się od poniedziałku do piątku, o godzinie 20:00, na antenie TVN7. Nowe odcinki dostępne są też za pośrednictwem Playera.

Sonda
Czy oglądasz programy randkowe?
Top Girls śpiewają "O Tobie Kochana" zespołu Milano - tylko w VOX FM