Kinga z True Love grała w tureckich serialach? Porównują ją do gwiazdy Hollywood!

i

Autor: Screenshot Instagram/ truelove.tvn7 Kinga z True Love grała w tureckich serialach? Porównują ją do gwiazdy Hollywood!

Kinga z True Love grała w tureckich serialach? Porównują ją do gwiazdy Hollywood!

2023-03-01 17:01

True Love ruszyło. Nowe randkowe reality show wzbudza coraz większe emocje, a w ich centrum znalazła się Kinga – piękna singielka, która dość mocno podzieliła widzów. Niektórzy internauci odnieśli wrażenie, że gdzieś ją już widzieli…

True Love to nowy program Siódemki, w którym uczestnicy mieszkają w przepięknej willi i łączą się w pary, poszukując tytułowej prawdziwej miłości. Jedną z uczestniczek jest Kinga – modelka i influencerka, której konto na Instagramie obserwuje 13,5 tys. osób. Kinga Mendrala wygląda na osobę nie tylko piękną, ale też wszechstronną – z jej social mediów dowiadujemy się, że poza modelingiem i działalnością w sieci, zajmuje się również między innymi marketingiem, nieruchomościami i organizacją eventów. Niektórzy podejrzewają jednak, że spełnia się też jako aktorka.

Kinga z True Love grała w tureckich serialach? Porównują ją do gwiazdy Hollywood

Po emisji dwóch odcinków True Love widzowie coraz chętniej komentują wydarzenia z programu, oraz jego uczestników. Nie inaczej było w przypadku Kingi, której uroda powaliła niektórych na kolana, a aparycja… wydała się dziwnie znajoma. Pojawiły się spekulacje, czy dziewczyna nie brała udziału w innych programach, a także.. tureckich produkcjach. W jednym z komentarzy czytamy, że uczestniczka True Love łudząco przypomina Cansu Tuman – turecką aktorkę, która zasłynęła rolą w popularnej „Przysiędze”, gdzie zagrała Feride. Musimy przyznać, że kobiety faktycznie są podobne!

CZYTAJ TAKŻE: True Love TVN7 - Uczestnicy znali się przed wejściem do programu?

Inna internautka porównała jednak Kingę do Elsy Pataky – gwiazdy Hollywood, która zagrała między innymi w „Szybkich i wściekłych”, a prywatnie jest żoną Chrisa Hemsworha, odtwórcy roli Thora w filmach Marvela.

True Love – Kinga i Marcin mają się ku sobie?

Za nami pierwsza Ceremonia Miłości w dziejach True Love. Uczestnicy połączyli się w pary – Kinga z Filipem, Marcin z Sarą, Michalina z Filonem, Julia z Mateuszem, Karina z Kubą, a Oliwia z Kamilem. Podczas podwójnej randki, którą obserwowaliśmy w 2. odcinku stało się jednak jasne, że Kindze znacznie bardziej po drodze z Marcinem, niż Filipem. Oboje byli zafascynowani wspólną rozmową, zaś ich partnerzy skazani byli na bierne przyglądanie się. Czy ta relacja rozwinie się w coś więcej? I co na to Filip i Sara? Przekonamy się w kolejnych odcinkach!

True Love – gdzie i kiedy oglądać program?

Emisja programu True Love odbywa się od poniedziałku do piątku, o godzinie 20:00, na antenie TVN7. Nowe odcinki dostępne są też za pośrednictwem Playera.

Sonda
Czy oglądasz programy randkowe?
Czy Polacy kochają wesela [SONDA] | Wesele Marzeń VOX FM