Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - OBSADA i UCZESTNICY. Kto bierze udział w TTBZ 18?

i

Autor: AKPA Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - OBSADA i UCZESTNICY. Kto bierze udział w TTBZ 18?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - OBSADA i UCZESTNICY. Kto bierze udział w TTBZ 18?

2023-03-03 10:32

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 zmierzą się z trudnymi wyzwaniami. Będą musieli wejść w skórę topowych gwiazd muzyki, a przy tym wszystkim zaśpiewać, a nawet zatańczyć ich układy. Na scenie w muzyczno-charakteryzatorskim show zobaczymy w sumie siedem znanych gwiazd. Będą artyści reprezentujący polską scenę muzyczną, aktorską i telewizyjną. Kto bierze udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18? Pełna lista uczestników do sprawdzenia na naszej stronie!

Spis treści

  1. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - obsada
  2. Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - kim są?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - obsada wiosennej edycji jest imponująca, co zwiastuje arcyciekawą rywalizację do samego końca. Jednocześnie możecie być przekonani, że uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 wielokrotnie zachwycą śpiewem i umiejętnością wcielenia się w skórę najbardziej znanych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wielu z nich zmierzy się ze swoimi słabościami i spróbuje czegoś zupełnie nowego w swoim życiu. Chociażby Piotr Stramowski, który jest doskonałym aktorem, potrafiącym zagrać dosłownie każdą rolę. Dowiemy się jednak, czy aby na pewno tak jest i czy uda mu się pomyślnie wcielić w muzyczne postaci. Niewątpliwie jest w bardzo ścisłym gronie faworytów do ostatecznego zwycięstwa. Kto bierze udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomych? Pełna lista uczestników ucieszyła tysiące internautów i fanów telewizyjnej produkcji.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Kto prowadzi TTBZ 18? 

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - obsada

Obsada Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 znana jest od połowy stycznia. Dowiedzieliśmy się, że na liście, oprócz Piotra Stramowskiego, znalazły się również aktorki, czyli Julia Kamińska i Katarzyna Kołeczek. Zaskoczeniem może być udział Oskara Cymsa. 21-letni wokalista znany jest ze swojej działalności w popularnej platformie z krótkimi filmikami oraz z hitu Daj mi znać. W wiosennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 bierze udział siedem gwiazd, w tym jedna niemedialna osoba, która wyłoniona zostanie w castingu.

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - kim są?

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 to doskonale znane, muzyczne gwiazdy, popularne osobistości świata kina i seriali oraz prezenter telewizyjny, który postanowił spróbować czegoś innego w swoim życiu. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023? Oto pełna lista uczestników! Poniżej koniecznie dajcie znać, kto Waszym zdaniem wygra program i otrzyma złotą twarz!

  • Piotr Stramowski - jeden z najbardziej znanych aktorów w Polsce. Zagrał w najpopularniejszych filmach Patryka Vegi, a takze w takich serialach jak Żmijowisko, Kobiety mafii, czy Bez skrupułów.
  • Julia Kamińska - największą rozpoznawalność przyniosła jej główna rola w serialu Brzydula.
  • Katarzyna Kołeczek - aktorka, którą możecie znać z serialu Na Wspólnej. Grała również w M jak Miłość, Listy do M, czy ostatnio w Pierwszej Miłości.
  • Krzysztof Ibisz - prezenter telewizyjny, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Postanowił spróbować czegoś nowego w swoim telewizyjnym życiu.
  • Natalia Janoszek - osiągnęła sukces w Bollywood. W 2012 zadebiutowała w filmie Dreamz. W 2019 zagrała również w amerykańskiej komedii The Swing of Things.
  • Oskar Cyms - gwiazda platformy z krótkimi filmikami. Największy sukces osiągnął za sprawą hitu Daj mi znać.
  • Daria Marcinkowska - wokalistka, która zasłynęła z hitów Love Blind oraz Paranoia. Brała również udział w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji.

Ich umiejętności ocenią niezawodni jurorzy. Małgorzata Walewska i Robert Janowski, a obok nich zasiądą nowe twarze. Za jurorskim stołem zasiądzie między innymi Paweł Domagała.

Sonda
Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18?