zmiana ramówki

Twoja twarz brzmi znajomo znika z ramówki! Widzowie są zrozpaczeni

2024-03-29 8:35

Ta wiadomość nie ucieszyła fanów programu Twoja twarz brzmi znajomo. Po kilku niezwykle udanych odcinkach nowego sezonu tego formatu, program wylatuje z ramówki! Widzowie nie są zadowoleni z tego powodu, ponieważ przyzwyczaili się do oglądania show. Z czego wynika zmiana w programie Polsatu? Czy Twoja twarz brzmi znajomo wróci?

Twoja twarz brzmi znajomo wylatuje z ramówki!

Program Twoja twarz brzmi znajomo to jeden z najpopularniejszych formatów w Polsce. Znane gwiazdy naśladują w nim piosenkarzy, a potem ich występy oceniane są przez jury. Format doczekał się już 20 sezonów i jest jednym z ulubionych programów Polaków. Nic zatem dziwnego, że widzowie zmartwili się po informacji o tym, że tym razem nie obejrzą swojego ulubionego, muzycznego show. Program Twoja twarz brzmi znajomo wyleciał bowiem z ramówki Polsatu na piątek, 29 kwietnia. Zresztą nie tylko on - widzowie nie zobaczą też produkcji Bracia. Z czego to wynika? Wszystko związane jest ze zmianą ramówki na święta. Program Twoja twarz brzmi znajomo musiał z niej zniknąć po to, by zaoferować widzom inną produkcję. Fani show nie muszą się też obawiać - tydzień później muzyczne show normalnie pojawi się już w Polsacie. Jednak co zamiast niego obejrzymy 29 marca?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Pasja. Misterium Męki Pańskiej 29 marca w Polsacie

Zamiast swojego ulubionego programu Twoja twarz brzmi znajomo widzowie będą mogli obejrzeć dziś zupełnie inną produkcję. Mocno związaną z Wielkanocą. Polsat o 20:00 wyemituje bowiem widowisko Pasja. Misterium Męki Pańskiej. To program muzyczny, na który składa się 12 pieśni pasyjnych w wykonaniu znanych polskich artystów m.in. Roksany Węgiel, dla której udział w tym wydarzeniu będzie osobistym przeżyciem. Oprócz niej podczas koncertu wystąpią też Justyna Steczkowska, Halina Mlynkova, Grzegorz Hyży, Kamil Bednarek, Piotr Cugowski, Andrzej Lampert, Józefina, Marcin Sójka, a także o. Rafał Kobyliński SJ, o. Tomasz Jarosz CSsR i Grott Orkiestra. Początek widowiska na antenie Polsatu już dziś o 20:00.