Pierwsza Zmiana Komentuje #3

i

Autor: VOX FM

"Tylko Friz brał tam kasę" dlaczego Ekipa się rozpadła? Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM

2022-10-06 14:30

Co się działo na Love Island i kogo dotyczył skandal? Czy Czesi będą mieli dostęp do morza? Jak się robi dzieci? I najważniejsze pytanie tygodnia - czemu Ekipa się rozpadła? Oni nie wiedzą, ale i tak to skomentują.

Pierwsza Zmiana komentuje najważniejsze wydarzenia

Oni nie boją się trudnych tematów! Nawet jeśli kompletnie się na nich nie znają. Potrafią skomentować wszystko, o każdej porze dnia i nocy. Skandal na Love Island? Nie ma problemu - skomentują, choć ani jednego odcinka nie oglądali. Powody rozpadu Ekipy? TO dla nich temat nowy, jednak ekspertami w nim stali się w ciągu sekundy. Panowie zastanawiali się również ile dzieci i z którymi żonami ma Michał Wiśniewski? I oczywiście otarli się o egzystencjalne pytanie "skąd się biorą dzieci?".

CZYTAJ TAKŻE: Chciał wkręcić żonę, ale o tym zapomniał... Tego jeszcze nie było! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Do jakich wniosków doszli? Musicie zobaczyć to wideo! Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec codziennie budzą Was w Pierwszej Zmianie od 6 rano w VOX FM.

CZYTAJ TAKŻE: Wielkie halo, Chwała czy chała, Co mruczy Piwowarski, Dzień na tak - dzień na nie, Co robicie jak stoicie - jaki jest numer do radia VOX FM?

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Te kawałki rozgrzeją Cię w szare, jesienne dni! Nowości disco polo 2022 lista gorących numerów