VOX FM

i

Autor: VOX FM Studio radia VOX FM

Wielkie halo, Chwała czy chała, Co mruczy Piwowarski, Dzień na tak - dzień na nie, Co robicie jak stoicie - jaki jest numer do radia VOX FM?

2022-10-06 13:01

Telefony w dłoń i lecimy! Słuchacze radia VOX FM mają szansę kilka razy dziennie połączyć się bezpośrednio ze studiem lub nagrać na automatyczną sekretarkę, by przekazać kilka słów od siebie prosto w eter. W jakich audycjach można się dodzwonić na antenę?

Jak się dodzwonić do radia VOX FM?

Chwała czy chała?

Słuchacze codziennie rano dzwonią i opisują jak mija im poranek. Swoje sukcesy i porażki wrzucają do kategorii chwały lub chały. Prowadzący oceniają czy faktycznie należą im się oklaski czy jednak dźwięk porażki. Od poniedziałku do piątku przed 8:00 rano.

Co mruczy Piwowarski?

Ulubiona zabawa wszystkich Polaków. Redaktor Konrad Piwowarski, prezenter Pierwszej Zmiany VOX FM ma wybitny talent muzyczny, który objawia się absolutnym brakiem słuchu muzycznego oraz poczucia rytmu. W związku z tym mruczane przez niego zagadki muzyczne należą do najtrudniejszych w polskim eterze. Do usłyszenia w każdy piątek w trakcie programu.

Wielkie halo!

Słuchacze VOX FM przejmują antenę. Przez cały dzień mogą nagrywać na sekretarkę swoje prośby muzyczne z dedykacją dla kogo tylko chcą. A spełnia je Michał Zarzycki od poniedziałku do czwartku w godzinach 18:00-20:00.

CZYTAJ TAKŻE: Radio internetowe VOX FM - słuchaj za darmo

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Dzień na tak - dzień na nie

Sukcesy i porażki dnia bieżącego w popołudniowej audycji "To jest dzień" prowadzonej przez Kamila Rutkowskiego. Każdy słuchacz może zadzwonić bezpośrednio do studia i pochwalić się bądź ponarzekać na to co mu się przydarzyło. Do usłyszenia od poniedziałku do piątku po 16:00.

Co robicie jak stoicie?

Z pozoru luźne pytanie, na które odpowiedź niejednokrotnie już zaskoczyła zarówno prezentera Kamila Rutkowskiego, jak i słuchaczy. W trakcie popołudniowej audycji "To jest dzień" słuchacze w każdej chwili mogą zadzwonić i nagrać swoją odpowiedź na pytanie "Co robicie jak stoicie". Od poniedziałku do piątku po 15:00.

Jaki jest numer telefonu do VOX FM?

Niezależnie od tego czy chcecie dodzwonić się bezpośrednio na antenę, czy nagrać na sekretarkę lub wysłać SMS w dowolnej sprawie, na antenę VOX FM obowiązuje jeden numer: 609 869 869.

CZYTAJ TAKŻE: Chciał wkręcić żonę, ale o tym zapomniał... Tego jeszcze nie było! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Najlepsze piosenki disco polo na pierwszy taniec! Top 10 numerów, które pasują idealnie na wesele