Viki Gabor hejtowana w sieci. Wszystko przez koncert TVP w Sochaczewie (zdjęcie poglądowe)

i

Autor: AKPA Viki Gabor hejtowana w sieci. Wszystko przez koncert TVP w Sochaczewie (zdjęcie poglądowe)

Celebryci

Viki Gabor kolejną ofiarą hejtu. Internauci znów się nie popisali: “wyje jak mój kot w marcu”

2023-08-01 1:54

Po niedawnych koncercie TVP, Viki Gabor mierzy się z ostrą krytyką. Wielu internautów postanowiło bowiem – nierzadko w obrzydliwy i hejterski sposób – wyrazić swoje niezadowolenie z wokalu młodej artystki. Przegięcie?

W ubiegłą niedzielę odbył się koncert z cyklu “Roztańczona Polska”. Jedną z gwiazd eventu TVP była Viki Gabor – młoda polska wokalistka, która coraz prężniej rozwija swoją karierę. I choć ma wielu fanów, to jak na gwiazdę przystało, posiada też hejterów. Ci okazali się ostatnio wyjątkowo głośni.

CZYTAJ TAKŻE: Roksana Węgiel i Kevin Mglej – medialnego ślubu nie będzie

Viki Gabor hejtowana w sieci. Wszystko przez koncert TVP w Sochaczewie

Wakacje to oczywiście czas letnich festiwali i wszelkiej maści koncertów. Viki Gabor jest w tym roku mocno rozchwytywana i ma zaplanowanych łącznie aż kilkanaście koncertów. Jeden z nich nie skończył się jednak najlepiej.

Podczas festiwalu “Roztańczona Polska” Viki pojawiła się w Sochaczewie, gdzie na scenie zaprezentowała kilka swoich utworów, a także cover niegdysiejszego zagranicznego hitu pt. “How deep is your love”. Wykon piosenkarki nie przypadł jednak do gustu, a przynajmniej nie wszystkim widzom. Malkontenci szybko udali się na facebookowy profil “Bądźmy Razem. TVP”, gdzie… wylali na nią wiadro pomyj. Wiele komentarzy jasno pokazało, że istnieje zasadnicza różnica pomiędzy konstruktywną krytyką, a zwykłym hejtem.

- Wyje jak mój kot w marcu

- o matko zaraz dostanę padaczki […]

- Licha impreza i słabe gwiazdy czyli zawsze to samo bez niespodzianek

- Dlaczego ona ta pseudo...piosenkarka tak jęczy...czy ja coś boli

- Gwiazdka gaśnie

- Straszna maniera stękająco-jęcząca

- Niech Gabor wyć przestanie 🥴

Na szczęście w gąszczu tego typu wpisów, znalazły się słowa wsparcia i uznania. Nie oznacza to oczywiście, że każdego celebrytę należy chwalić, nawet gdy nie po drodze nam z jego repertuarem czy głosem, ale pamiętajmy – liczy się zarówno to, co piszemy, jak i to w jaki sposób to robimy. Hejt niczemu ani nikomu nie służy.

Jak dobrze znasz polskie przeboje lat 90.? Quiz z legendarnych hitów

Pytanie 1 z 9
Z którego albumu Ich Troje pochodzi utwór Ci Wielcy?
Ich Troje - Ci wielcy
VOX: torebkowe skarby