Viki Gabor pod ostrzałem krytyki.  Jej postawa jest “dziecinna i wredna”?

i

Autor: AKPA Viki Gabor pod ostrzałem krytyki. Jej postawa jest “dziecinna i wredna”?

Celebryci

Viki Gabor pod ostrzałem krytyki. Jej postawa jest “dziecinna i wredna”?

2023-06-13 15:16

Viki Gabor znów znalazła się na językach, po pierwsze za sprawą swojej niedawnej wpadki ortograficznej, a po drugie – wypowiedzi na temat żony Justina Biebera. Polska wokalistka nie szczędziła przykrych słów.

Viki Gabor to niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki. W wieku zaledwie kilkunastu lat ma już na koncie występ w The Voice Kids i udział w dziecięcej Eurowizji. Piosenkarka świetnie wykorzystuje swoje przysłowiowe 5 minut sławy i stale jest o niej głośno. Nie zawsze jednak w tym pozytywnym sensie.

CZYTAJ TAKŻE: Viki Gabor zaliczyła zabawną wpadkę. A dopiero zdawała egzamin!

Viki Gabor nie lubi Hailey Bieber

Viki Gabor nie kryje się z tym, że jest fanką Seleny Gomez, a każdy, kto spędził na TikToku więcej niż 3 sekundy wie, że była partnerka Justina Biebera nie lubi się z jego żoną. Przed kilkoma tygodniami social media aż wrzały od dramy wokół Seleny i Hailey, a niektóre fanki aż za bardzo wzięły sobie do serca wspieranie idolek. Hailey otwarcie przyznała, że była hejtowana i otrzymywała nawet pogróżki. Sytuacja stała się na tyle dramatyczna, że interweniowała sama Selena, odcinając się od toksycznych fanów.

Do grona osób wyznających zasadę anty-Hailey należy również nasza polska Viki Gabor. Piosenkarka bez ogródek przyznała jakiś czas temu, że nie lubi żony Biebera i uważa ją za… brzydką.

Nie lubię jej, jestem #TeamSelena. Nienawidzę Hailey, serio. W sensie nie lubię jej. And she is soo ugly [I ona jest taka brzydka –red.]. Jakby porównywanie Seleny do Hailey... Selena is pretty and Hailey is ugly [Selena jest ładna, a Hailey brzydka – red.].

Na jednej wypowiedzi Viki nie poprzestała. W wywiadzie dla Wirtualnej Polski, który ukazał się na TikToku, wokalistka powtórzyła swoją opinię na temat urody modelki, podkreślając swoje poparcie dla Seleny.

[Hailey – przy. red.] Kiedyś była fanką Seleny Gomez, a teraz jest dla niej wredna, więc jej nie lubimy. Wszyscy jesteśmy #TeamSelena. I jest brzydka – przyznała Viki Gabor.

Viki Gabor pod ostrzałem krytyki. Zarzucają jej promowanie hejtu

Podkreślenia wymaga fakt, iż sama Selena Gomez, czy to w wywiadach czy social mediach, wielokrotnie podkreślała już, że nie popiera tego typu zaczepek i jakichkolwiek ataków, tudzież uszczypliwych komentarzy pod adresem innych kobiet. Podobne podejście ma szereg komentujących, którzy nie szczędzą Viki słów krytyki za jej postawę. Zarówno na TikToku, jak i instagramowym profilu piosenkarki można znaleźć wpisy zniesmaczonych internautów.

- Najbardziej bawi to, że ona otwarci mówi, że jest #teamselena i jaka to Hailey jest nie fajna dla Seleny, a sama zachowuje sie w 100% jak mean girl

- W tym wywiadzie nazwala (po raz 2) inną kobiete brzydką, moje 5letnie dziecko jest lepiej wychowane xddd jest mega wredna nawet jak na 16 lat

- To co mówisz o Hailey Bieber jest dziecinne i wredne, a argument o tym, że jej nie lubisz, bo jest brzydka jest bardzo infantylny

- Wstyd żeby napędzać falę hejtu na inną kobietę i nazywać ją brzydką. Liczyłam na coś więcej od ciebie a ty tak po prostu publicznie krytykujesz kogoś?

… czytamy w komentarzach.

Jak dobrze znasz polskie przeboje lat 90.? Quiz z legendarnych hitów

Pytanie 1 z 9
Z którego albumu Ich Troje pochodzi utwór Ci Wielcy?
Ich Troje - Ci wielcy
VOX test wiedza ogólna
Listen on Spreaker.