Vivat & Pamela Stone  - ,,Zostań na dłużej”. Czy polsko-amerykański romans zaowocuje sukcesem?

i

Autor: Facebook.com/greenstarmusic Vivat & Pamela Stone - ,,Zostań na dłużej”. Czy polsko-amerykański romans zaowocuje sukcesem?

Vivat & Pamela Stone - ,,Zostań na dłużej” - przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2021-05-16 19:58

Fani zespołu Vivat przecierają oczy ze zdumienia. Ich ulubiony zespół zdecydował się na duet. Do współpracy zaprosił Pamelę Stone – amerykańską wokalistkę o polskich korzeniach. Piosenki ,,Zostań na dłużej” będzie można posłuchać jeszcze przed premierą, tylko w VOX FM!

Grupa Vivat znana jest w świecie disco polo z takich kawałków, jak „m.in. „Oddam Ci wszystko”, „Życie to film” czy „Słońce”. Teraz zespół zdecydował, że czas na duet. Do współpracy zaprosił wokalistkę z Florydy, która ma polskie korzenie. Pamela Stone współpracowała z Backstreet Boys, nagrywała duety z Margaret i Rafałem Brzozowskim. Pojawia się także na krążku z kolędami nagranymi przez Sarsę, Kasią Popowską i Antka Smykiewicza. Fani nie mogą doczekać się premiery kawałka „Zostań na dłużej”. Mamy dobrą wiadomość zanim piosenka trafi do sieci będzie można jej posłuchać w radiu. Vivat & Pamela Stone - ,,Zostań na dłużej” - przedpremierowo tylko w VOX FM w środę, 19 maja po 20:15!

ZOBACZ TEŻ: Camasutra „Śpij ze mną” już w sieci. Gorące sceny w teledysku!

Otwarcie ogródków na Piotrkowskiej

QUIZ. Piosenki na Dzień Kobiet - odganiesz tytuł, stworzysz playlistę idealną na święto pań!

Pytanie 1 z 8
"Dziewczyny treścią są naszych snów" śpiewał Edward Hulewicz w piosence pod tytułem: