VOX FM rozda 50 tysięcy! Rusza loteria "Twój szczęśliwy numer"

2021-03-06 17:48 AM.
Loteria Twój szcześliwy numerek
Autor: VOX FM

To może być wyjątkowy Dzień Kobiet! 8 marca rusza loteria VOX FM - "Twój szczęśliwy numer". Do wygrania nawet 50 tysięcy złotych! Chcesz zdobyć dodatkową gotówkę na prezent dla siebie lub swoich bliskich albo na jakikolwiek ekstra wydatek? Sprawdź, jak wziąć udział w loterii VOX FM!

Dzień Kobiet 2021 to jedynie początek loterii „Twój szczęśliwy numer" w VOX FM, ale i idealna okazja by powalczyć o dodatkową gotówkę. Któż z nas nie chciał by dodatkowego zastrzyku kasy np. na ekstra wydatki? Do wygrania gotówka z puli 50 tysięcy złotych. Chcesz zdobyć dodatkową gotówkę na prezent dla siebie lub swoich bliskich albo na jakikolwiek ekstra wydatek? Sprawdź, jak wziąć udział w loterii VOX FM!

ZOBACZ TEŻ: Czadoman dokonał niezłego wyczynu. Marcin Miller: „Błagam...udziel mi wskazówek”

Loteria „Twój szczęśliwy numer" w VOX FM, jak wziąć udział?

Aby zgłosić się do loterii „Twój szczęśliwy numer" trzeba wysłać SMS o treści: VOX FM na numer 7213 (koszt SMSa 2,46zł z VAT). W ciągu dnia prowadzący dwa razy wylosują szczęśliwy numer telefonu, dzwonią do słuchacza (być może właśnie do Ciebie). Jeśli ten poda numer, w którym będzie cyfra ukryta w kopercie  - wygrywa. Zabawa trwa do końca marca, a więcej szczegółów znajdziesz tutaj.