VOX FM w 19. Biegu po Nowe Życie. Na starcie Kami Rutkowski

i

Autor: materiały prasowe VOX FM w 19. Biegu po Nowe Życie. Na starcie Kami Rutkowski

VOX FM w 19. Biegu po Nowe Życie. Na starcie Kami Rutkowski

2021-09-10 11:30

Bieg po Nowe Życie wraca do Warszawy. Wydarzenie promujące transplantologię i wiedzę na temat przeszczepów odbędzie się już 19 raz. W tej edycji VOX FM będzie reprezentował Kamil Rutkowski.

Dj i prezenter VOX FM – Kamil Rutkowski stanie na starcie 19 Biegu po Nowe Życie. Fani Kamila uwielbiają go za świetne riposty ale i podcasty „Punkt Krytyczny”dotyczące katastrof, które wstrząsnęły światem. Bieg po Nowe Życie to projekt, który wystartował 11 lat temu z inicjatywy Przemysława Salety, który jest dawcą nerki dla swojej córki Nicole. Od tego czasu impreza na stałe zagościł na liście najważniejszych polskich kampanii społecznych. Po raz trzeci symboliczna trasa marszu nordic walking poprowadzi uczestników malowniczymi alejami wilanowskiego Muzeum Pałacu Króla Jana III. Na starcie tradycyjnie sztafetowe "trójki", a w trójkach: osoby po przeszczepieniu – te najważniejsze w wydarzeniu, przedstawiciele świata medycyny oraz osoby znane z ekranów telewizyjnych, świata filmu, teatru, estrady, sportu czy mediów. 19. Bieg po Nowe Życie rozpocznie się 18 września o 11:00.

ZOBACZ TEŻ: Norbert, Pawelec i Konrad bez cenzury w „PIERWSZA ZMIANA SHOW”. Nowy program VOX FM – gdzie i kiedy oglądać?

Punkt Krytyczny - katastrofa Kopernika

QUIZ. Jak kończy się ten film? Przypomnij sobie 15 arcydzieł i zdobądź tytuł kinomana!

Pytanie 1 z 15
Która z części "Ojca Chrzestnego" kończy się sceną, gdy Michael Corleone siedzi w swojej posiadłości i wspomina rodzinne spotkanie sprzed lat?