telewizja

W Gogglebox. Przed telewizorem komentuje z Sylwią Bombą. Nie zgadniecie co na co dzień robi Ewa Mrozowska

2024-05-20 14:29

Te dwie przyjaciółki to jedne z najpopularniejszych bohaterek programu Gogglebox. Przed telewizorem. Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska pojawiają się w formacie od samego początku. Jednak nie wszyscy wiedzą, czym zajmują się na co dzień. Okazuje się, że Ewa Mrozowska z Gogglebox. Przed telewizorem wykonuje bardzo ciekawy zawód!

Gogglebox. Przed telewizorem: Ewa Mrozowska jakiej nie znacie

Chyba nie ma bardziej znanego programu w TTV, niż Gogglebox. Przed telewizorem. Ten format utrzymuje się na antenie stacji od blisko 10 lat i trudno się temu dziwić. Widzowie co tydzień mogą oglądać zabawne komentarze przeciętnych Polaków, którzy oglądają różne programy telewizyjne i seriale. Choć ich uwagi czasami bywają kąśliwe, to właśnie za to oglądający kochają Gogglebox. Przed telewizorem. O tym najlepiej świadczy fakt, jak duże zasięgi w Internecie robią sami bohaterowie tej produkcji. Wielu z nich może liczyć na Instagramie na nawet kilkaset tysięcy obserwatorów. Jednymi z najpopularniejszych uczestników Gogglebox. Przed telewizorem są z pewnością Mariusz KozakKrzysztof Radzikowski czy Agnieszka Kotońska. Widzowie kochają też jednak dwie przyjaciółki, które na ekranie tworzą Sylwia BombaEwa Mrozowska. To co robi druga połówka tego duetu może być dla niektórych zaskoczeniem.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Co na co dzień robi Ewa Mrozowska z Gogglebox. Przed telewizorem?

Choć wielu bohaterów programu Gogglebox. Przed telewizorem cieszy się niemałą rozpoznawalnością, to jednak nie wszyscy mogą sobie pozwolić na to, żeby całkowicie rzucić swoją pracę. Nie samym oglądaniem telewizji w końcu człowiek żyje. A i zarobki z Gogglebox. Przed telewizorem to nie są milionowe kwoty, o czym powiedziała ostatnio Agnieszka Kotońska. Jak w takim razie zarobić? Ewa Mrozowska z programu Gogglebox. Przed telewizorem od lat jest makijażystką. Swoimi pracami regularnie chwali się w jej social mediach i trzeba przyznać, że są naprawdę piękne! Prawdopodobnie nie wiecie również, że bohaterka Gogglebox. Przed telewizorem jest szczęśliwą żoną. Jej wybrankiem jest Piotr Kozłowski, a sama Ewa Mrozowska jest mamą! Zaskoczeni?