Życie celebrytów

WAGS nas zachwycają, ale co o nich wiemy? Teraz już WSZYSTKO

2023-09-12 17:13

WAGS to z angielskiego “Wives and Girlfriends”, czyli żony i dziewczyny piłkarzy. Kobiety, które poślubiły popularnych sportowców, co w opinii niektórych urasta niemal do rangi schwytania samego Boga za nogi, znajdują się na językach wszystkich, a każdy ich najdrobniejszy ruch naświetlany jest przez prasę i szeroko komentowany. Jaka jest zatem granica pomiędzy bajką, a horrorem? Okazuje się, że naprawdę wąska…

WAGS z założenia mają wszystko – sławę, blichtr, bogactwo i sławnego męża u boku. Sęk jednak w tym, że aby wpisywać się w niepisane zasady rządzące tym światem, musisz być szczupła, wysportowana, oczytana, oblatana, znać się na wszystkim, zawsze się uśmiechać i broń Boże nie narzekać, gdy twój ukochany zaliczy “nic nie znaczący” skok w bok. Brzmi jak bajka, czy może najgorszy koszmar? Temat ten zgłębiła Jessica Ziółek w swojej książce “WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy”.

CZYTAJ TAKŻE: Najpiękniejsze WAGs - żony i partnerki piłkarzy

WAGS – jak naprawdę wygląda życie żony tudzież dziewczyny piłkarza?

Jessica Ziółek to influencerka i projektantka mody pasjonująca się psychologią. Przez lata obserwowała, co to znaczy być partnerką uwielbianego przez kibiców piłki nożnej sportowca i właśnie temu poświęciła swoją debiutancką książkę “WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy”. Jak sama przyznaje, wciąż odkrywa, kim jest naprawdę – wymyśloną przez media postacią czy dziewczyną, która dzięki wiedzy i doświadczeniu może odmienić życie wielu młodych kobiet.

Rzeczona książka ukazuje brutalną prawdę o tej mniej romantycznej i bajkowej stronie bycia żoną piłkarza – WAGS to bowiem nie tylko Anna Lewandowska, Marina czy Victoria Beckham. Takich dziewczyn, którym medialny system zrobił wodę z mózgu i samooceny, jest wiele. Ale o tym się przecież nie mówi. Do teraz.

Książka “WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy” ukazała się 6 września 2023 roku nakładem Wydawnictwa Harde.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
WAGS cała prawda o kobietach piłkarzy - Jessica Ziółek