Wakacje Po Polsku z VOX FM: Podlasie. Co warto zobaczyć? Sprawdzamy największe atrakcje i szukamy ducha puszczy

i

Autor: VOX FM Wakacje Po Polsku z VOX FM

Wakacje Po Polsku z VOX FM: Podlasie. Co warto zobaczyć? Sprawdzamy największe atrakcje i szukamy ducha puszczy

2022-07-15 11:55

Podlasie i jego największe atrakcje to kolejny cel naszej wyprawy. Wakacje Po Polsku z VOX Fm tym razem prosto z puszczy w poszukiwaniu jej ducha. Spotkanie z żubrem, dzikością ale i smakiem. Czy Podlasie to naprawdę miejsce, w którym czas płynie inaczej? Przekonamy się w sobotę, 16 lipca. Gdzie dokładnie będziemy i kiedy słuchać?

Po Trójmieście i Mazurach przyszedł czas na Podlasie. Kolejny przystanek na trasie Wakacje Po Polsku z VOX FM już w sobotę, 16 lipca. Marysia Pawłowska oraz Kamil Rutkowski od rana będą sprawdzać największe atrakcje Podlasia. Miejsc do zobaczenia i poznania jest tyle, że czasu może nie starczyć. Przyroda, kultura i kuchnia zadowolą najbardziej wybrednych podróżników. Cerkwie, synagogi i drewniane kościółki. Sielskie krajobrazy, chatki z malowanymi okiennicami i cztery parki narodowe (Białowieski, Biebrzański, Narwiański i Wigierski) oraz lokalne smaki kiszki ziemniaczanej, cepelinów, marcinka i sękacza sprawiają, że na Podlasiu nie sposób się nudzić. Dokąd się wybierzemy?

ZOBACZ TEŻ: Wakacje Po Polsku! Gdzie i kiedy zawita ekipa VOX FM?

Wakacje Po Polsku z VOX FM: Podlasie. Sprawdzamy największe atrakcje i szukamy ducha puszczy

W najbliższą sobotę, 16 lipca od rana Marysia Pawłowska i Kamil Rutkowski wyruszą w poszukiwanie ducha puszczy i żubrów. Wakacje Po Polsku z VOX FM zawitają na Podlasie. Gdzie dokładnie? Trudno powiedzieć ale będziemy w Puszczy Białowieskiej. W dzikich ostępach, w miejscu gdzie cywilizacja kojarzy się z czymś egzotycznym i gdzie podobno można zapomnieć o wszystkim - oprócz przekraczania granicy. Zweryfikujemy, czy duch faktycznie ma tam moc. Będziemy próbować lokalnych przysmaków. Sprawdzimy czy Podlasie to naprawdę miejsce gdzie można odpocząć na łonie przyrody. Odwiedzimy Hajnówkę, Białowieżę oraz okoliczne miejscowości.

Wakacje Po Polsku VOX FM - zapraszamy na Podlasie
Sonda
Wakacje Po Polsku z VOX FM: Podlasie. Co powinniśmy zobaczyć?

Chcesz wiedzieć więcej i mądrze planować wydatki na energię elektryczną? Wejdź na www.LiczySieEnergia.pl i dowiedz się, jak obniżyć rachunki za prąd.

Wakacje Po Polsku z VOX FM. Sponsorem Akcji jest Polski Komitet Energii Elekrtycznej.

i

Autor: VOX FM Wakacje Po Polsku czyli letnia trasa radia VOX FM.

Wakacje Po Polsku z VOX FM. Zobacz w galerii poniżej, jak bawiliśmy się na Mazurach

Listen to "PKEE - Liczy się ENERGIA" on Spreaker.