Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Łomża. Wystąpi Zenek Martyniuk ! O której godzinie oglądać i kto jeszcze wystąpi 31 lipca w Łomży?

i

Autor: materiały prasowe Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Łomża. Wystąpi Zenek Martyniuk ! O której godzinie oglądać i kto jeszcze wystąpi 31 lipca w Łomży?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Łomża. Na scenie Zenek Martyniuk. O której godzinie oglądać i kto jeszcze wystąpi 31 lipca w Łomży?

2022-07-30 12:40

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 tym razem z koncertem Zenka Martyniuka. Gospodarzem piątego koncertu na trasie będzie Łomża. Na scenie wystąpią gwiazdy disco polo, ze wspomnianym już Zenonem Martyniukiem na czele. Jednak impreza pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa” upłynie pod znakiem folku. Dlatego 31 lipca w Łomży wystąpią także Brathanki, a pozostali. Artyści zaśpiewają hity właśnie w folkowym klimacie. Kto jeszcze wystąpi w Łomży podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022? Prezentujemy listę artystów oraz godzinę transmisji Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży 31 lipca 2022!

Hity disco polo ale w folkowym klimacie tego z pewnością nie zabraknie podczas piątego koncertu pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa”. Wakacyjna Trasa Dwójki w Łomży upłynie pod znakiem skocznych piosenek. W niedzielę 31 lipca na scenie zaprezentują się artyści reprezentujący scenę polskiego folku a także zespoły disco polo, które mają w swoim repertuarze tego typu utwory. W Łomży usłyszymy więc hit „Czerwone korale” zespołu Brathanki. Z pewnością nie zabraknie także hitów zespołu Akcent, które zaśpiewa król disco polo – Zenek Martyniuk.  Kto jeszcze wystąpi podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży w niedzielę, 31 lipca 2022?

ZOBACZ TEŻ: Karol Zawrotniak - kim jest? Wiek, żona, piosenki, zawód - wszystko co chcesz wiedzieć o liderze zespołu Defis

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Stalowa Wola - kto wystąpi w niedzielę 14 lipca? Lista artystów

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Łomży upłynie pod znakiem folku dlatego na scenie nie zabraknie czołowych gwiazd prezentujących ten gatunek. Lista artystów jest bardzo długa. W niedzielę, 31 lipca na scenie w Łomży wystąpią: Brathanki, Patrycja Runo, Ich Troje, Krywań, Bayer Full, Mariusz Kalaga, Miły Pan, Defis, Kapela Pieczarki i Zenek Martyniuk.

NIE PRZEGAP: Zenek Martyniuk zarabia najwięcej. Ile za koncert dostają gwiazdy disco polo?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Łomża - gdzie i o której godzinie oglądać koncert w niedzielę 31 lipca?

Koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży rozpoczyna się o godzinie 21:00. Transmisja koncertu w Łomży "Lato muzyka zabawa" dostępna będzie także 31 lipca na antenie TVP2 oraz TVP Polonia. Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 21:00.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - Łomża. Gdzie w Łomży odbędzie się koncert 31 lipca? Gdzie kupić bilety?

Ostatni raz Wakacyjna Trasa Dwójki w Łomży odbyła się dwa lata temu. Mieszkańcy regionu z niecierpliwością oczekują na największe gwiazdy muzyki tanecznej. Dlatego Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 z pewnością przyciągnie nie tylko łomżan ale i fanów z innych części kraju. Koncert odbędzie się w muszli koncertowej przy ulicy Kapucyńskiej. Bilety na to wydarzenie nie obowiązują. Wstęp na koncert jest wolny. Bramy zostaną otwarte o godz. 19:00. Występy gwiazd od godziny 21:00.

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to:
Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Lubelszczyźnie

Ciekawe wywiady z największymi gwiazdami posłuchasz w podcastach "Goście Jest Weekend" - zaprasza Paweł Doncbach. Posłuchaj!

Listen to "Goście Jest Weekend" on Spreaker.