Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

i

Autor: AKPA

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022: o której godzinie oglądać i kto wystąpi 3 lipca w Wilnie?

2022-07-02 14:38

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 rozpocznie się w tym roku 3 lipca w Wilnie. Pierwszy raz koncert pod hasłem Lato, Muzyka, Zabawa przekroczy granice Polski. W stolicy Litwy zaśpiewają gwiazdy disco polo oraz reprezentanci sceny disco, których piosenki królowały w latach 80. i 90. Całość będzie można obejrzeć w telewizji. Kto wystąpi w Wilnie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022? Prezentujemy listę artystów oraz godzinę transmisji Wakacyjnej Trasy Dwójki w Wilnie 3 lipca 2022. Sprawdź, gdzie oglądać koncert pod tytułem „Największe przeboje lata”.

Przed nami pierwszy koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Tym razem gwiazdy zawitają do Wilna. W niedzielę, 3 lipca na publiczność i widzów przed telewizorami będzie czekać spektakularna scenografia w postaci gigantycznego gramofonu. Dynamiczne platformy, ruchome podesty i multimedialne elementy będą tłem dla występów polskich i zagranicznych gwiazd. Ze sceny popłyną największe przeboje lata. Kto wystąpi w Wilnie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Kto wystąpi 3 lipca w Wilnie? Lista artystów

Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 w Wilnie 3 lipca wystąpią gwiazdy disco polo oraz dance. Na scenie pojawi się Daria Marx, która swoim hitem „Paranoia” zdobyła szczyty list przebojów. Podczas koncertu Lato, Muzyka, Zabawa w Wilnie wystąpi także typ niepokorny czyli Stachursky. Nie zabraknie też gwiazd disco polo. Podczas koncertu swoje przeboje zaśpiewają zespół Classic, Sławomir, Andre i Daj To Głośniej. Ponadto prosto z Włoch przyleci zespół Ricchi e Poveri. Nie zabraknie też hitów, które zaserwuje zespół Komodo. W Wilnie wystąpią także Karolina Stanisławczyk i Kuba Szmajkowski. Pierwszy koncert na Wakacyjnej Trasie Dwójki nosi tytuł „Największe przeboje lata” dlatego z pewnością usłyszymy takie kawałki, jak m.in.: „Mama ostrzegała", „Acapulco", „Voulez vous dancer", „Jedwab” czy „Zostańmy razem”. Dodatkowo podczas koncertu w Wilnie Sławomir zaśpiewa pierwszy raz przed publicznością swoją najnowszą piosenkę.

ZOBACZ TEŻ: Najlepsza piosenka na pierwszy taniec? Pierwsza Zmiana poleca swój najnowszy numer [WIDEO i TEKST]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie – prowadzący

Wakacyjna Trasa Dwójki w Wilnie będzie pierwszym koncertem z dziesięciu zaplanowanych w tym roku. Imprezę poprowadzą: Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora, a towarzyszyć im będzie zgrany duet w składzie: Izabella Krzan i Norbi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie: gdzie i o której godzinie oglądać?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie jest zaplanowana na 3 lipca. Koncert w stolicy Litwy rozpocznie się o 21:00 lokalnego czasu czyli w Polsce o 20:00. Transmisję z Wakacyjnej Trasy Dwójki będzie można obejrzeć na żywo w TVP 2 w niedzielę o godz. 20:00. Koncert będzie też transmitowany na antenie TVP Wilno o godz. 21.00

Najlepszy Koncert Świata VOX FM Warszawa 2022