Bogumił Romanowski Łobuzy

i

Autor: screen z Instagram/@lobuzagram Boogie musiał wyjść na scenę w Stężycy o kulach!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - Występ Łobuzów w Stężycy stał pod znakiem zapytania! Co się stało wokaliście?[WIDEO]

2022-08-08 10:49

Trwa Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Cykl koncertów organizowany przez TVP, podczas których zobaczyć można topowe gwiazdy sceny disco polo oraz dance. Podczas koncertu w Stężycy wstąpił między innymi zespół Łobuzy. Jednak przez wypadek wokalisty ich wyjście na scenę stanęło pod znakiem zapytania. Co się stało Boogiemu?

"Gdyby Łobuz nie szukał siana, to by nie skręcił kolana"

Od kilku tygodni Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 przyciąga tłumy, zarówno pod scenę jak i przed ekrany telewizorów. Nic dziwnego, bo na koncertach nie brakuje największych gwiazd. Koncert Stężyca 2022 wzbudzał naprawdę spore emocje. Na długiej liście wykonawców znalazła się między innymi Oceana, znana w Polsce przede wszystkim z hitu "Endless summer" - oficjalnego hymnu mistrzostw Europy 2012 w piłce nożnej. Oprócz tego na scenie wystąpili między innymi Boys, Top Girls czy Łobuzy.

Tuż przed imprezą okazało się, że do występu tych ostatnich może w ogóle nie dojść. Wszystko przez to, że wokalista Łobuzów, Bogumił Romanowski znany jako Boogie, skręcił kolano!

Słuchajcie dzisiaj o kulach, więc jestem naprawdę cool

- powiedział artysta w relacji na swoim Instagramie.

Na szczęście Boogiemu udało się wyjść na scenę, choć musiał to zrobić o kulach. Mimo, że sam nie mógł skakać po scenie, to i tak udało się Łobuzom porwać publiczność pod nią. Boogiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

CZYTAJ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA, TRASA, BILETY. Kiedy i gdzie Lato, Muzyka, Zabawa?

Pierwsza Zmiana komentuje #2

Milena z zespołu Szpilki w zmysłowej bieliźnie. Wokalistka przyprawia fanów o grzeszne myśli