Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA, TRASA, BILETY. Kiedy i gdzie Lato, Muzyka, Zabawa?

i

Autor: TVP Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA, TRASA, BILETY. Kiedy i gdzie Lato, Muzyka, Zabawa?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA, TRASA, BILETY. Kiedy i gdzie Lato, Muzyka, Zabawa?

2022-08-10 8:23

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - miasta, które odwiedzą topowe gwiazdy nie są tajemnicą! Nie ma drugiej takiej trasy koncertowej w Polsce! Ponad setka artystów, tysiące przejechanych kilometrów, muzyczne przystanki w całej Polsce i największe światowe hity! Wakacyjna Trasa Dwójki powraca – przebojowa, gwiazdorska, tętniąca gorącymi rytmami lata.

Spis treści

  1. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA
  2. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - BILETY
  3. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - prowadzący

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - miasta, które odwiedzą gwiazdy podrzucamy w jednym miejscu. Jak wygląda sytuacja, jeśli o koncerty w ramach imprezy Wakacyjna Trasa Dwójki 2022? Trasa ucieszyła wiele osób, bo okazało się, że to właśnie w ich mieście wystąpiły najbardziej znane osobistości świata muzyki tanecznej. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 powróciła z pokładami świeżej energii i bogactwem nowości. A przede wszystkim z gwiazdami, które jak nikt inny potrafią porwać publiczność do szalonej zabawy przy najgorętszych polskich i światowych przebojach. Każdy z koncertów to spektakularne, multimedialne widowisko muzyczne, które spaja wybrany motyw muzyczny. Tegoroczne motywy to m.in. Największe przeboje lata, Hity domówek, 30 lat disco polo, Folk Festival, Hity wszech czasów, Festiwal piosenki wojskowej państw NATO, Niech żyje biesiada, czy Wielki jubileusz Pytania na śniadanie, które w tym roku w Sopocie będzie hucznie obchodzić swoje 20-lecie.

Wakacyjna Trasa Dwójki Stężyca 2022 - KTO WYSTĄPI 7.08.2022? [GWIAZDY, ZESPOŁY]

Pierwsza Zmiana komentuje #2

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA

Gdzie koncerty Wakacyjna Trasa Dwójki 2022? Miasta są znane od początku lata. Na telewidzów i publiczność Wakacyjnej Trasy Dwójki czeka aż dziesięć absolutnie przebojowych wydarzeń. Zorganizowane zostały w popularnych letniskach, malowniczych kurortach, i miejscowościach, w których hasło Lato, muzyka, zabawa ma wyjątkową moc. Wszystko zaczęło się 3 lipca w Wilnie, wielki finał, 28 sierpnia w Sopocie. Po drodze gwiazdorska, rozśpiewana ekipa Dwójki zawitała do Augustowa, Włocławka, Stalowej Woli, Łomży, Stężycy, Elbląga i Zabrza.

Sławomir Świerzyński Bayer Full 2022 - dzieci, żona, wiek, konie, majątek, córka, porwanie

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki - oglądasz?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - BILETY

Znakiem firmowym Wakacyjnej Trasy Dwójki jest także widowiskowa scenografia, składająca się z multimedialnych elementów, dynamicznych platform i podestów. W tym roku oprawę dla występów gwiazd stworzy multimedialny, monumentalny gramofon. Widzowie i publiczność po raz pierwszy zobaczyli go podczas koncertu w Wilnie. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki 2022? Kompletnie nie są potrzebne, ponieważ wstęp jest darmowy.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - prowadzący

Koncerty prowadzą ulubieńcy widzów i charyzmatyczne osobowości telewizyjne, m.in. Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Misha Kostrzewski, Aleksander Sikora, Rafał Brzozowski i Tomasz Kammel. Dołączą do nich gwiazdy szklanych ekranów i pierwszych stron gazet. Dla niektórych jest to absolutny debiut w roli gospodarzy Wakacyjnej Trasy Dwójki.