Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

i

Autor: materiały prasowe Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Zabrze. Miejsce koncertu 21.08. i gdzie najlepiej zaparkować auto?

2022-08-20 12:38

Przedostatni koncert pod nazwą Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 odbędzie się w Zabrzu już w niedzielę 21 sierpnia. Gdzie dokładnie? W jakim miejscu stanie ogromna scena na której swoje największe biesiadne przeboje zaśpiewa m.in. Maryla Rodowicz? Gdzie najlepiej zaparkować auto przed koncertem? Przeczytasz w tekście poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w najbliższą niedzielę 21 sierpnia przyciągnie do Zabrza fanów piosenki biesiadnej. To właśnie pod hasłem „Niech żyje biesiada”  będą występować największe polskie gwiazdy z Marylą Rodowicz na czele. Wszystko będzie można obejrzeć na żywo w telewizji, ale ci którzy zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu na miejscu muszą liczyć się z utrudnieniami przed koncertem. Gdzie najlepiej zaparkować auto?

ZOBACZ TEŻ: Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Zabrze. Na scenie Marcin Miller. Kto jeszcze wystąpi 21 sierpnia w Zabrzu? [ARTYŚCI]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Zabrze. Miejsce koncertu 21.08. i gdzie najlepiej zaparkować auto?

Wielka scena przygotowana specjalnie z okazji koncertu już stoi. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 pod hasłem „Niech żyje biesiada” 21 sierpnia 2022 odbędzie się na osiedlu Kopernika przy Zabrzańskim Kompleksie Rekreacji – Aquarius Kopernik. W związku z tym, że wstęp na imprezę jest wolny organizatorzy spodziewają się tłumów. Jeśli zamierzasz się wybrać na koncert samochodem najlepiej będzie zaparkować auto na parkingu Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji – Aquarius Kopernik, przy Kościele pw. św. Wojciecha oraz przy skateparku przy ul. Heweliusza.

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to:
Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Kaszubach