Walka w budce telefonicznej na Prime Show MMA 3. O co chodzi? Jakie są zasady, kto będzie walczył i o której godzinie?

i

Autor: Instagram.com/primemma.pl Walka w budce telefonicznej na Prime Show MMA 3. O co chodzi? Jakie są zasady, kto będzie walczył i o której godzinie?

Walka w budce telefonicznej na Prime Show MMA 3. O co chodzi? Jakie są zasady, kto będzie walczył i o której godzinie?

2022-09-29 17:59

Prime Show MMA 3 nie przestaje zaskakiwać. Odkąd organizatorzy poinformowali, że 1 października w Radomiu odbędzie się walka w budce telefonicznej fani freak fight'ów fani zastanawiają się jakie będą zasady, czy walka w budce telefonicznej na Prime MMA będzie taka jak w Serbii i o której godzinie będzie można ja obejrzeć. Na voxfm.pl odpowiadamy na wszystkie pytania.

Walka w budce telefonicznej na Prime Show MMA 3 w Radomiu będzie pierwszą w historii w Polsce. Do tej pory kibice freak fight'ów mogli obejrzeć takie starcie w Serbii. Tymczasem 1 października na Prime Show MMA 3 walkę w budce telefonicznej stoczą dobrze znani publiczności zawodnicy. Kto będzie walczył i jakie są zasady?

Walka w budce telefonicznej na Prime Show MMA 3. Jakie są zasady i kto będzie walczył?

Walka w budce telefonicznej na Prime Show MMA 3 będzie jedną z najbardziej ekscytujących dla fanów. Organizatorzy gali zadbali o atrakcję, w której nie ma zasad. Walka w budce telefonicznej jest popularna w Tajlandii i Rosji. W ubiegłym roku do takiego starcia doszło też w Serbii. Teraz przyszedł czas na Polskę. Walka bez limitu czasowego oznacza brutalne widowisko, które zakończy się dopiero po nokaucie. W bójce, w budce telefonicznej zmierzą Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak i Jakub Lasik.

ZOBACZ TEŻ: Prime Show MMA 3. Kiedy i o której godzinie gala? Ile kosztuje PPV i gdzie oglądać za darmo?

Walka w budce telefonicznej na Prime Show MMA 3. O której godzinie oglądać?

Gala startuje o godzinie 20:00 więc pierwsza walka rozpocznie się kilka minut po oficjalnym rozpoczęciu. Walka w budce telefonicznej na Prime Show MMA 3 w Radomiu odbędzie się po starciu Michała Bagietki z Patrykiem Śliwą, która jest 8. w kolejności. Starciem numer 9 będzie właśnie bójka - Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak vs. Jakub Lasik. Zatem prawdopodobnie do walki w budce telefonicznej dojdzie około godziny 22.

NIE PRZEGAP: Prime Show MMA 3. Karta walk pełna zaskoczeń i zmiany niemal w ostatniej chwili. Sprawdź, kto będzie walczył w Radomiu 1 października

Sonda
Podoba Ci się pomysł walki w budce telefonicznej na Prime Show MMA 3?
VOX FM – Jazda do roboty 2022