Wesele Marzeń 2023 - FINAŁ! Sprawdź na czyim weselu wystąpi MiłyPan i Skolim! [WYNIKI]

2023-02-17 11:45

Tysiące zgłoszeń, ogromne emocje i dwie zwycięskie pary. Za nami finał akcji Wesele Marzeń 2023. "Do zobaczenia na Waszym weselu!" usłyszały dzisiaj dwie pary. To szczęśliwcy, u których na weselach zagrają w tym roku MiłyPan i Skolim. Sprawdź kto zwyciężył tegoroczną edycję Wesela Marzeń!

MiłyPan na Weselu Marzeń VOX FM! U kogo wystąpi?

Studio VOX FM, w godzinach porannych to królestwo Pierwszej Zmiany. W dzień finału Wesela Marzeń 2023, do Norberta Bieńkowskiego i Konrada Piwowarskiego dołączył MiłyPan z misją uszczęśliwienia jednej z par, które wzięły udział w tegorocznej akcji VOX FM Wesele Marzeń. Ilość zgłoszeń przerosła chłopaków. Z pomocą ruszył Krzysiek Skrzypkowski. Dopiero w składzie z Krzyśkiem udało się wybrać zwycięzców.

Martyna i Krystian pierwszymi zwycięzcami Wesela Marzeń 2023! Zagra u nich MiłyPan!

W dzień naszego ślubu wypada okrągła 10-ta rocznica związku, a także mój drugi Dzień Mamy” – w taki sposób Martyna zgłosiła siebie i swojego przyszłego małżonka do akcji Wesele Marzeń. „Będzie to również dzień naszych mam, które uwielbiają MiłegoPana. Jego koncert będzie wyjątkowym podziękowaniem dla naszych rodziców

Martyna i Krystian będą bawić się na swoim weselu razem z MiłymPanem! Jeszcze raz gratulujemy!

CZYTAJ TAKŻE: Afera Mamy Ginekolog, rozpad związku Mini Majka i uniewinnienie Maty. Pierwsza Zmiana Komentuje

VOX: Wesele Marzeń finał

"Wyglądasz idealnie" na Weselu Marzeń! Na czyim przyjęciu zagra Skolim?

Tego chłopaka chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. W naszej skrzynce nie brakowało zgłoszeń par młodych, którym marzył się występ Skolima na ich przyjęciu weselnym. Artysta odwiedził dziś studio VOX FM nie tylko po to, by przywitać się z Kamilem Rutkowskim, podziwiać nasze walentynkowe dekoracje i galerię finalistów Wesela Marzeń. Skolim chciał przede wszystkim osobiście przekazać wybranej parze młodej, że wystąpi na ich weselu. Kto usłyszał te słowa?

Patrycja i Adrian wygrali Wesele Marzeń 2022! Skolim zaśpiewa im "Wyglądasz idealnie"! Po długich obradach jury w końcu wszystko było jasne! Skolim zadzwonił do Patrycji i Adriana z wiadomością, że zaśpiewa na ich Weselu Marzeń! Emocje naprawdę sięgnęły zenitu.

Naszym marzeniem jest zobaczyć na żywo koncert Skolima, jesteśmy jego fanami” . Zakochani przekonali do siebie jury i dzięki temu będą tańczyć na własnym weselu do zaśpiewanej na żywo piosenki "Wyglądasz idealnie”. „Nasz dwu letni chrześniak jak tylko usłyszy piosenki Skolima od razu się uśmiecha i zaczyna tańczyć.

Ogromnie się cieszymy i oczywiście gratulujemy!

QUIZ: Jakim jesteś typem gościa na weselu?

Pytanie 1 z 7
W czasie pierwszego tańca: