wesele marzen vox fm

i

Autor: vox fm

Wesele Marzeń VOX FM. Jakie zespoły zagrają?

2022-01-24 15:44

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego wiele młodych par prześciga się w pomysłach na to by je uatrakcyjnić. Niewątpliwie sprawdzonym sposobem jest koncert gwiazdy muzyki disco i dance, która wprawi gości w prawdziwie weselny nastrój, a młodej parze zagwarantuje, że będzie to ich Wesele Marzeń. Zgłoś się do konkursu i wygraj Wesele Marzeń VOX FM!

W tegorocznej edycji akcji Wesele Marzeń VOX FM do wygrania jest koncert podczas wesela jednego z zespołów: TOP GIRLS, Masters, Defis. Przewiń niżej, aby przeczytać krótki opis każdego z nich.

TOP GIRLS

Top Girls to najpopularniejszy girlsband na polskiej scenie disco polo. Zespół powstał w 2016 roku i ma na swoim koncie takie przeboje, jak "Jakbyś mnie zechciał", "Zakochana", czy "Nie jestem taka". Obecnie w jego skład wchodzą Justyna Lubas, Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura. Dziewczyny w nowym składzie Top Girls nagrały już ponad 20 nowych piosenek i nakręciły 5 teledysków.

Top Girls

i

Autor: Instagram.com/zespoltopgirls Top Girls

Masters

Kto by nie chciał na żywo usłyszeć na swoim weselu "Żono moja" w wykonaniu Pawła Jasionowskiego z grupy Masters. A może świetnym pomysłem byłby pierwszy taniec do zaśpiewanej na żywo piosenki "Bella"? Zespół Masters ma w swoim repertuarze mnóstwo kawałków, które idealnie sprawdzą się właśnie podczas wesela. "Szukam dziewczyny", "Serce do koperty", "Ona przyszła tutaj sama" i "Nocy mało" - to tylko niektóre z nich. Grupa została założona w 2007 roku w Zambrowie. Liderem, założycielem i autorem większości utworów jest wspomniany wcześnie Paweł Jasionowski.

masters

i

Autor: vox fm Masters
Pierwsza zmiana show: Masters_2

Defis

Defis i jego wokalista Karol Zawrotniak prezentuje nowe oblicze polskiego disco/dance. Formacja zawiązała się w styczniu 2012 roku. "Gorące serce", "Róże", "Argentyna", "Niespotykany kolor" i "Piękny sen" - te kawałki grupy Defis, zaśpiewane na żywo przez Karola Zawrotniaka podczas wesela, z pewnością podbiją serca gości i, co najważniejsze, pary młodej.

Karol Zawrotniak - kim jest? Wiek, żona, wzrost, piosenki, zawód  -  wszystko co chcesz wiedziec o liderze zespołu Defis

i

Autor: VOX FM Karol Zawrotniak - kim jest? Wiek, żona, wzrost, piosenki, zawód - wszystko co chcesz wiedziec o liderze zespołu Defis

Wesele Marzeń 2022. Co zrobić by wziąć udział?   

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie "dlaczego na Twoim weselu ma wystąpić jedna z tych gwiazd?". Formularz jest dostępny tutaj