wesele marzen vox fm

i

Autor: vox fm

Wesele Marzeń VOX FM. Jak się zgłosić i co można wygrać?

2022-01-21 14:54

Wesele Marzeń VOX FM to akcja, która co roku przyciąga tysiące par, planujących wesele. O ślub jak z bajki muszą zadbać sami, ale w organizację ich Wesela Marzeń włącza się VOX FM. Co zrobić by impreza weselna na długie lata zapadła w pamięć wszystkim gościom? Mamy na to sprawdzony sposób. Zgłoś się do konkursu i wygraj Wesele Marzeń VOX FM!

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego wiele młodych par chce, by było wyjątkowe. Młodzi prześcigają się w pomysłach, by zrobić wrażenie na gościach. Jedni zatrudniają iluzjonistów, drudzy organizują pokazy barmańskie w trakcie wesela, jeszcze inni zatrudniają tancerzy, a są i tacy co fundują pokazy pirotechniczne. Jednak w VOX FM proponujemy akcję, która bije na głowę wszystkie inne i sprawi, że wesele - nie tylko z nazwy - stanie się Weselem Marzeń.

Wesele marzeń 2022 –spot

Wesele Marzeń VOX FM. Co można wygrać?

Prezentem prawie nieosiągalnym, a robiącym jakże pożądany  weselny efekt "wow" jest występ jednej z gwiazd, znanej z anteny VOX FM. W tegorocznej edycji akcji Wesele Marzeń VOX FM do wygrania jest  koncert podczas wesela zespołu jednego z zespołów: TOP GIRLS, Masters, Defis.

Wesele Marzeń 2022. Co zrobić by wziąć udział?   

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie "dlaczego na Twoim weselu ma wystąpić jedna z tych gwiazd?". Formularz jest dostępny tutaj

defis wesele marzen

i

Autor: vox fm Defis
TOP GIRLS

i

Autor: vox fm TOP GIRLS
masters

i

Autor: vox fm Masters