telewizja

Widzowie Big Brothera ją uwielbiali! Co robi dziś charakterystyczna uczestniczka?

2024-05-21 7:40

Program Big Brother mimo mijających lat nadal pozostaje w pamięci wielu osób. Każdy pamięta pierwsze edycje, które można było oglądać na antenie TVN, a następnie w TV4. Ich uczestnicy na przestrzeni lat mocno się zmienili, a niektórzy poszli w zupełnie inną stronę, niż media. Są jednak i tacy, którzy pozostali w telewizji.

Uczestniczka Big Brothera po latach

Chyba nie ma w Polsce popularniejszego programu, niż Big Brother. Ten przed laty sprawiał, że ulice w czasie emisji się wyludniały, a niemal wszyscy Polacy mówili tylko o jednym - o przygodach w domu wielkiego brata. Nic zresztą dziwnego. Była to pierwsza produkcja w Polsce, która pozwalała nam zajrzeć tam, gdzie na co dzień nie jest to nam dane - do całkowicie prywatnej sfery uczestników show Big Brother. Wielu z nich po udziale w programie zyskało ogromną popularność. Mimo upływu lat, wiele osób nadal doskonale pamięta m.in. ManulęBig Brothera, Gulczasa czy wzbudzającą wówczas ogromne emocje Jolę Rutowicz. W pamięci fanów programu Big Brother z pewnością pozostaje też jednak Diana Hoffman. Ta w programie robiła wiele by zwrócić na siebie uwagę i wzbudzała duże emocje wśród widzów. Co dawna uczestniczka programu Big Brother robi dziś?

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Diana Hoffman z Big brothera dziś

Diana Hoffman wystąpiła w 5. edycji programu Big brother. I choć jej przygoda z formatem nie trwała szczególnie długo, to zdążyła mocno zwrócić na siebie uwagę widzów. Czym była uczestniczka show Big Brother zajmuje się dziś? Jeszcze kilka lat temu prowadziła w telewizji popularne "telegry", m.in. program Łatwa KasaDiana Hoffman była również prezenterką telezakupów z biżuterią. Oprócz tego dość regularnie pojawia się epizodycznie w różnego rodzaju filmach i serialach. Zazwyczaj są to produkcje paradokumentalne. Była uczestniczka programu Big Brother grała bowiem m.in. w serialach Ukryta prawdaLombard życie pod zastaw czy Szpital. I zapewne nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tym temacie.