wspomnienia

Widzowie TTV i fani motoryzacji ją kochali. Co robi dziś i jak wygląda Ola Kutz?

2024-05-29 14:35

Telewizja TTV wykreowała wiele gwiazd. To m.in. Przemek Kossakowski, który przez kilka lat występował w różnych programach, gdzie pokonywał swoje słabości. W podobnym czasie na antenie TTV pojawiała się również lubiana przez widzów Aleksandra Kutz. Ta prowadziła m.in. program "Ola w trasie". Co dzieje się z nią obecnie?

Ola Kutz z TTV dziś

Nie ulega wątpliwości, że kanał TTV dla wielu osób otworzył drzwi do wielkiej kariery. Z tego skorzystała m.in. Dagmara Kaźmierska, która przez wiele lat pojawiała się w formacie Królowe życia. Mimo, że kilka lat później widzami wstrząsnęła informacja o jej mrocznej przeszłości. Sporą karierę w telewizji zrobił też Przemek Kossakowski, który w prowadzonych przez siebie programach rozmawiał m.in. z wróżkami i szamankami i przekraczał swoje granice podczas różnych wyzwań. Sławę zyskali też bohaterowie programu Gogglebox. Przed telewizoremSylwia Bomba wystąpiła np. w programie Taniec z gwiazdami. Widzowie TTV z pewnością pamiętają też jednak sympatyczną miłośniczkę motoryzacji. Ola Kutz, bo o niej mowa, przez wiele lat pojawiała się na antenie TTV. Co robi obecnie i czy mocno się zmieniła?

ZŁOMNIK U WULKANIZATORA PAWELCA! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Jak dziś wygląda Ola Kutz z TTV?

Uśmiechnięta prowadząca TTV Ola Kutz szybko zyskała sympatię ze strony widzów stacji. Prowadzone przez nią formaty na różnych antenach, czyli W trasie, Ola na wakacjach, Ola w trasie czy Najgorszy Polski Kierowca były chętnie oglądane przez widzów TTV, TVN i TVN Turbo. Tym imponował m.in. fakt, że Ola Kutz ma sporą wiedzę o motoryzacji. Obecnie prezenterka sporo rzadziej pojawia się jednak w telewizji. Co się obecnie z nią dzieje? Okazuje się, że nie zniknęła z mediów i dalej auta są jej bliskie. Ola Kutz związana jest z jedną ze stacji radiowych, okazjonalnie pojawia się także w TTV. Można ją było zobaczyć w programie 99. Gra o wszystko. Czy prowadząca mocno zmieniła się na przestrzeni lat? Zobaczcie fotkę poniżej i oceńcie sami. Jak dla nas - nadal jest tak samo piękna!