telewizja

Widzowie zaskoczeni nową prowadzącą Farma 4. Jeszcze nie zaczęła, a już wylała się fala krytyki

2024-06-30 12:59

Program Farma to jeden z hitów ramówkowych Polsatu. Trudno znaleźć drugą produkcję, która wzbudzałaby aż tak duże emocje, jak to reality show. W nowym sezonie zajdą w nim zmiany. W Farma 4 pojawi się nowa prowadząca. Okazuje się, że niektórzy widzowie nie do końca są przekonani, co do tej prezenterki.

Farma 4: nowa prowadząca dołącza do programu

Program Farma to jedna z najpopularniejszych produkcji nadawanych w Polsacie. O tym świadczą nie tylko wyniki oglądalności, ale i komentarze, które widzowie zostawiają w sieci. Przy programie Farma 3 niemałe emocje wzbudzała m.in. Amanda, która przez dobrych kilka tygodni była mocno krytykowana przez widzów. Potem się to zmieniło, jednak i tak w komentarzach za każdym razem było gorąco. Nie tylko uczestnicy powodują sporo wrażeń, ale i prowadzący programu Farma. Okazuje się, że w Farma 4 do teamu prezenterek dołączy nowa twarz. Choć widzom dobrze znana. Obok Marceliny Zawadzkiej i Ilony Krawczyńskiej, pojawi się również druga z sióstr Krawczyńskich, czyli Milena Krawczyńska. Ta wiadomość wywołała u widzów niemałe poruszenie. Jedni są przeszczęśliwi, a inni... mocno skomentowali to w sieci.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Farma 4: Milena Krawczyńska nową prowadzącą

Choć wiele osób wypoczywa obecnie na wakacjach, to stacje telewizyjne nie próżnują i szykują nowości dla swoich widzów na sezon jesienny, ale i zimowy. Jedną z takich produkcji jest Farma 4, która z pewnością mocno poruszy oglądających. Tym bardziej, że do reality show dołącza Milena Krawczyńska. Informacja o jej pojawieniu się w Farma 4 ucieszyła wiele osób. Część z komentujących nie jest jednak przekonana do tego wyboru, choć dziewczyna jeszcze nawet nie zaczęła.

Teraz już wiem, że tego oglądać nie będę. Jednej nie można było znieść, to jeszcze druga. Do tego niektóre patologiczne osoby jako uczestnicy....podziękuję.

Kim są te kobiety obok Marceliny?

A już miałam nadzieję, że wymienią Ilonę 😢🙄

- napisali komentujący na profilu Farma 4.

Większość wpisów to jednak wyrazy radości i wsparcia dla sióstr. Jak poradzą sobie w nowej roli? O tym przekonamy się niebawem. Mocno trzymamy za nie kciuki!

Listen to "Chłopi (Tom 1 - Jesień). Władysław Reymont. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.