Wielka kłótnia w zespole Top Girls! O co spierają się wokalistki?

i

Autor: VOX FM

disco polo

Wielka kłótnia w zespole Top Girls! O co spierają się wokalistki?

2023-10-25 13:07

Kto nigdy się z kimś nie pokłócił, niech pierwszy rzuci kamieniem. Choć są osoby, które unikają sporów, to te są jednak raczej nieodzownym elementem życia. Nie inaczej jest w przypadku zespołu Top Girls. Okazuje się, że u wokalistek nie zawsze panuje sielankowa atmosfera i kłótnie są czymś normalnym. O co?

Kłótnie w zespole Top Girls

Czy da się tworzyć z kimś dość bliską relację i zawsze mieć dobry nastrój i się nigdy nie kłócić? Brzmi, jak mało realna wizja. Nic zatem dziwnego, że kłótnie zdarzają się nawet w zespole Top Girls. Ten tworzą Natalia Siemieniecka, Katarzyna Grabowska-Kupidura i Justyna Lubas. Wcześniej jego twarzami były znane teraz jako Topky - Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz. Zespół Top Girls ma na swoim koncie takie hity, jak "Mleczko" czy "Jakbyś mnie zechciał". Pod tymi kawałkami w sieci możemy zobaczyć dziesiątki milionów wyświetleń. Zespół Top Girls po odejściu z niego Angeliki i Pauli nie narzeka też na brak propozycji koncertowych. Wokalistki wystąpiły m.in. w ramach Roztańczonego PGE Narodowego. Po swoim występie zdradziły Kamilowi Rutkowskiemu, że zdarzają się im kłótnie. Z jakiego powodu?

TOP GIRLS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Top Girls kłócą się o ubrania

Dziewczyny z zespołu Top Girls sprawiają wrażenie dość zgranych, co znakomicie widać chociażby podczas ich występów na scenie. Co dzieje się jednak, gdy zgasną światła reflektorów i widownia zniknie z zasięgu wzroku? Wtedy dochodzi do dram! Dziewczyny w rozmowie z Kamilem Rutkowskim zdradziły, że zdarzają się im kłótnie. I choć początkowo dość mocno unikały odpowiedzi na pytanie o to, co jest ich powodem, to finalnie przyznały o co się kłócą. Otóż okazuje się, że przyczyna sprzeczek jest dość prozaiczna. Bo chodzi o... stroje! Wokalistki zażartowały nawet, że dlatego mają na sobie takie same. Miejmy tylko nadzieję, że z kłótni o stroje nie wyjdzie kiedyś jakaś poważniejsza drama... Dziewczynom życzymy, jak najmniej sprzeczek i jak najwięcej zgody, bo ta z pewnością przyda się w zespole.