Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: aukcje, cel finału. Jak wesprzeć WOŚP online?

i

Autor: AKPA Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: aukcje, cel finału. Jak wesprzeć WOŚP online?

WOŚP 2024

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024: aukcje, cel finału. Jak wesprzeć WOŚP online?

2024-01-28 11:13

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 28 stycznia zagra już po raz 32. Podczas tegorocznego finału WOŚP w całej Polsce będzie można zobaczyć wolontariuszy z serduszkami, którzy będą zbierali pieniądze na sprzęt medyczny. Akcję można wesprzeć również bez wychodzenia z domu. Dostępne są bowiem aukcje WOŚP i skarbonki online.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024: na co zbiera?

Po raz kolejny na całym świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Kiedy finał WOŚP w 2024 roku? Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 28 stycznia. Wolontariusze pojawią się na ulicach miejscowości w całej Polsce, ale i poza jej granicami. Wszystko oczywiście w walce o zdrowie i życie Polaków. Na co zbiera Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024? W tym roku WOŚP zagra na płuca po pandemii. Co dokładniej oznacza, że pieniądze z WOŚP 2024 zostaną przeznaczone na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. To wszystko oczywiście w walce o zdrowie i życie Polaków. Orkiestra Jurka Owsiaka za zebrane pieniądze ma zamiar zakupić m.in. urządzania dla diagnostyki obrazowej, czynnościowej, endoskopowej, do rehabilitacji itorakochirgurgii. Na liście są m.in. rezonanse i specjalne sprzęty do rehabilitacji.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Aukcje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024

Podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy osoby chcące wesprzeć cel tegorocznego finału mogą wziąć udział w wielu ciekawych aukcjach. W tym roku pojawiły się na nich m.in. sesja zdjęciowa z Natalią Janoszek, wspólny obiad z Angeliką Żmijewską z zespołu Topky, spotkanie z królową życia - Moniką Chwajoł, wizyta w studiu Dzień dobry TVN, trening z Agnieszką Radwańską czy golfowy weekend w Marbelli z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską. Swoją cegiełkę do tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dorzuca też oczywiście VOX FM. Macie szansę na poprowadzenie jednego z programów: „Pierwsza zmiana”, „To Jest Dzień”, „Best Lista” lub spędzenie dnia w newsroomie i współtworzenie serwisów informacyjnych.

WOŚP wpłata przez Internet (BLIK, SMS, na konto, kartą)

Tegoroczny finał WOŚP podobnie, jak w poprzednich latach można wesprzeć online. Jak wpłacić na WOŚP przez Internet? Można to zrobić na kilka sposobów. Możliwa jest np. WOŚP wpłata SMS. W tym celu należy wysłać SMS o treści SERCE pod numer 75 565 (6,15 zł z VAT). Można również dokonać wpłaty online na stronie WOŚP. Wówczas można ustawić kwotę i wpłacić pieniądze przez BLIK lub konto bankowe. Co zrobić jeśli chcemy wysłać pieniądze bezpośrednio? Należy wysłać przelew na numer konta: 34 1140 1010 0000 5244 4400 1132.