Wielka zmiana w TVN! Sport i Pogoda po Faktach znikają

i

Autor: AKPA Wielka zmiana w TVN! Sport i Pogoda po Faktach znikają

telewizja

Wielka zmiana w TVN! Sport i Pogoda po Faktach znikają

2024-06-26 23:02

Takiej informacji widzowie TVN się nie spodziewali. Po Faktach znikają jedne z najważniejszych programów, które nadawane są w ciągu dnia. Chodzi oczywiście o Sport i Pogodę. Te od lat emitowane były po głównym serwisie informacyjnym stacji. Teraz jednak znikną. Co dalej z tymi produkcjami? Czy widzowie stracą dostęp do informacji o sporcie i pogodzie?

TVN: Sport i Pogoda po Faktach znikają z ramówki

TVN to jedna z najważniejszych stacji w Polsce, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. To na tym kanale od lat nadawane są tak popularne produkcje, jak Mam talentDzień dobry TVNKuba Wojewódzki czy kultowe już Fakty. Widzowie zdążyli się przyzwyczaić do tych programów i chętnie je oglądają. W tym niemały udział ma sama godzina emisji, która w wielu przypadkach od lat pozostaje niezmienna. Tak jest m.in. w przypadku programu Fakty, który od lat nadawany jest o 19:00. Widzowie TVN są przyzwyczajeni do tego, że po głównym serwisie informacyjnym, który prowadzą m.in. Anita WernerDiana Rudnik czy Piotr Kraśko, mogą zobaczyć inne ważne produkcje, z których można się sporo dowiedzieć. Mowa oczywiście o produkcjach: Sport Pogoda. Te od lat nadawane są właśnie po Faktach. Jednak to już koniec.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

TVN zmienia ramówkę. Co ze Sportem i Pogodą?

SportPogoda w TVN to produkcje, które budzą spore zainteresowanie widzów. Mimo, że nadawane były po Faktach, to i tak miały zawsze sporą oglądalność. TVN doszedł jednak do wniosku, że pora coś zmienić w swojej ramówce. Tym samym widzowie, którzy oglądają Fakty nie zobaczą już po nich Sportu i Pogody. Natomiast od razu uspokajamy - te produkcje nie znikają całkowicie z ramówki. Stacja przesuwa jedynie godzinę ich nadawania. Od 1 lipca Sport będzie nadawany przed Faktami o 18:45, po nim o 18:55 na antenie TVN pojawi się Pogoda. Z czego wynika ta zmiana? Trudno stwierdzić. Pozostaje mieć jednak nadzieję, że widzowie dość szybko się z nią oswoją i nie będą mieli problemu, by obejrzeć swoje ulubione produkcje.