Wielki powrót Łódź Disco Fest 2022!

i

Autor: materiały prasowe Łódź Disco Fest 2022 odbędzie się już w listopadzie! Na scenie zobaczymy największe gwiazdy disco polo

Wielki powrót Łódź Disco Fest 2022! Najwięksi artyści disco polo na scenie Atlas Areny. Kto wystąpi?

2022-11-18 12:58

Wielki powrót znanego w Polsce festiwalu. Łódź Disco Fest powraca w listopadzie do Atlas Areny. Kiedy odbędzie się impreza i kogo zobaczymy na scenie? Gdzie kupić i jak można wygrać bilety? Szczegóły w artykule.

Łódź Disco Fest 2022 kto wystąpi?

To będzie powrót Łódź Disco Fest w wielkim stylu. Ostatni raz bowiem impreza odbyła się w 2019 roku, przed wybuchem pandemii.

Ostatnia edycja Łódź Disco Fest odbyła się w 2019. Przez ten długi okres przerwy otrzymywaliśmy mnóstwo pytań dotyczących tego, czy festiwal się odbędzie. Fani muzyki disco polo i samego festiwalu przesyłali nam mnóstwo pozytywnych i motywujących wiadomości. Bardzo im za to dziękujemy i oczywiście chcemy im wynagrodzić długi okres oczekiwania - zapewniają organizatorzy.

Już 19.11 na deskach Atlas Areny wystąpią najwięksi artyści tego gatunku, a wśród nich:

Zenon Martyniuk i Shazza. Nie zabraknie również innych gwiazd wielkiego formatu, m.in. Classic, Piękni i Modzi, Power Play, Czadoman. Mig, Jorrgus, Maters, After Party, Extazy czy Szpilki.

CZYTAJ TAKŻE: Mężczyzna z Czech NA USZACH zagrał polski hit disco-polo! Tego nie da się od-zobaczyć

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM

Łódź Disco Fest 2022 - bilety

Ceny biletów na koncert zaczynają się już od 69 zł, ale warto się pospieszyć, gdyż pula biletów jest ograniczona, a najlepsze miejsca na widowni, jak każdego roku, cieszą się wielkim powodzeniem. W sprzedaży znajdują się także ekskluzywne bilety na trybunie VIP gdzie oprócz posiłków i napoi goście będą mogli bawić się z DJ-em.

Radio VOX FM jest patronem medialnym tego wydarzenia, dlatego nasi słuchacze będą mieć okazję zdobyć za darmo wejściówki na to wydarzenie. Słuchajcie nas uważnie i śledźcie nasze media społecznościowe, by nie przegapić okazji na bilety na Łódź Disco Fest 2022.

W związku z dużą popularnością Festiwalu sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie drogą internetową za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Wejście na teren Atlas Areny od 16.30, start koncertu 18.00.

CZYTAJ TAKŻE: Klasyczne disco polo ale w nowoczesnym wydaniu. Valdi & Andre prezentują „Gdzie jest mój kesz” nowości będzie można posłuchać przed premierą, tylko w VOX FM

Wielki powrót Łódź Disco Fest 2022!

i

Autor: materiały prasowe Na scenie Atlas Areny wystąpią najwięksi artyści disco polo

QUIZ: Żony disco polo! Czy znasz imiona partnerek największych gwiazdorów?

Pytanie 1 z 11
Marcin Miller