Wielkie odchudzanie Przemka Sasowskiego z VOX FM! Zrzucił już prawie 20 kg! [WIDEO]

i

Autor: VOX FM Wielkie odchudzanie Przemka Sasowskiego z VOX FM! Zrzucił już prawie 20 kg! [WIDEO]

Wielkie odchudzanie Przemka Sasowskiego z VOX FM! Zrzucił już prawie 20 kg! [WIDEO]

2022-03-24 13:39

Prezenter Radia VOX FM Przemek Sasowski jakiś czas temu podjął się wyzwania zrzucenia wagi przed majówką. Dziesięć tygodni temu rozpoczął treningi i dietę pod czujnym okiem trenerów. Jaki jest efekt? Ile razy pojawiły się kryzysy? Co odpowiada trener na pytanie o współpracę z Przemkiem? Przeczytaj!

Nowy rok często przynosi nowe wyzwania. Z początkiem stycznia wielu z nas postanawia zadbać o swoją kondycję fizyczną. Tłumy na siłowniach tuż po Sylwestrze nikogo nie dziwią, jednak to czas weryfikuje czy przyjaźń z hantlami i bieżnią potrwa dłużej. W wielu przypadkach wygrywa niestety słomiany zapał, jednak są i tacy, którzy idą w zaparte. Tak się składa, że w VOX FM możemy się pochwalić przykładem prezentera Przemka Sasowskiego, który z początkiem 2022 roku rozpoczął wyzwanie "ODCHUDZANIE" i postanowił zadbać o swoją formę fizyczną. Pod czujnym okiem trenera i dietetyka rozpoczął swoją przygodę ze zdrowym stylem życia. "Bywa trudno" - jak sam przyznaje - ale się nie poddaje i walczy do końca!

Dieta, treningi, kryzysy czyli wyzwanie ODCHUDZANIE Przemka Sasowskiego!

Przemek Sasowski jakiś czas temu podjął  się wyzwania zrzucenia wagi przed majówką. Dziesięć tygodni temu rozpoczął treningi pod czujnym okiem trenerów. Przemek Nowak i Angelika Szura dbają o to, by wyzwanie ODCHUDZANIE Przemka Sasowskiego przebiegało jak najsprawniej.

Prawie 20 kg w dół w trzy miesiące! Co na to trener?

Fani Przemka mogą śledzić jego treningowe poczynania w mediach społecznościowych. Facebook, Intstagram, TikTok - to tutaj prezenter Radia VOX FM dzieli się swoimi spostrzeżeniami, dotyczącymi bycia fit. Po prawie czterech miesiącach od podjęcia wyzwania, Przemek postanowił podsumować dotychczasowy etap odchudzania i na żywo opowiedzieć o tym swoim odbiorcom. Z dużym udziałem Marysi Pawłowskiej, odpowiadającej w VOX FM za dział Social Media, zorganizowano transmisję live na TikToku VOX FM. Ci, którzy również zastanawiają się nad podjęciem takiego wyzwania, mogli na żywo zadać pytanie ulubionemu prezenterowi, pogratulować zgubionych kilogramów i zachęcać do zrzucenia kolejnych. Pojawiły się pytania o dietę, treningi, kryzysy i o to, jak to wygląda na co dzień, a także o pracę w radiu. Również trener wypowiedział się na temat współpracy z Przemkiem. Wygląda na to, że jest naprawdę owocna, bo Przemkowi - jak do tej pory - udało się zgubić 19 kilogramów!

Wielkie odchudzanie Przemka Sasowskiego z VOX FM! Zrzucił już prawie 20 kg!

i

Autor: VOX FM Wielkie odchudzanie Przemka Sasowskiego z VOX FM! Zrzucił już prawie 20 kg!

Transmisja live na TikToku z Przemkiem Sasowskim! Kiedy oglądać?

Podczas ostatniej transmisji live na TikToku z Przemkiem Sasowskim pytań było tak dużo, że narodził się pomysł na kolejny. Prawdopodobnie będzie to wtorek, 29 marca 2022 roku po godzinie 20:00, ale w najbliższych dniach potwierdzimy to jeszcze w naszych socialach.

Przemek Sasowski na TikTok’u