gwiazdy

Wielkie odejście z M jak miłość. To koniec Kasi Cichopek w TVP?

2024-07-03 22:56

Serial M jak miłość od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Mimo upływającego czasu, do każdego odcinka przed telewizorami zasiada mnóstwo widzów. Ci pokochali bowiem bohaterów tej produkcji. W "Emce" praktycznie od samego początku gra też Katarzyna Cichopek. Czy jej rola jest zagrożona?

M jak miłość: Katarzyna Cichopek odejdzie z serialu?

M jak miłość to kultowy, polski serial nadawany w telewizji od wielu lat. Widzowie pokochali tę produkcję i choć od pierwszego odcinka minęło już sporo czasu, to widownia, która zasiada przed telewizorami nie maleje. To najlepiej świadczy o tym, z jak ważną produkcją mamy do czynienia. Nic zatem dziwnego, że wszystkie zmiany w obsadzie wzbudzają spore emocje wśród widzów. Na tych w ostatnich tygodniach padł blady strach. Szczególnie, jeśli chodzi o rolę Kingi Zduńskiej, w którą wciela się Katarzyna Cichopek. Ta w produkcji TVP2 występuje od samego początku. Jednak z samą Telewizją Polską jakiś czas temu się rozstała. Katarzyna Cichopek przestała bowiem prowadzić program Pytanie na śniadanie. Wiadomo też już, że gwiazda przechodzi do Polsatu, gdzie ma poprowadzić dwa nowe programy. Czy jej rola w serialu jest zatem zagrożona?

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Odejście z M jak miłość. Co z Katarzyną Cichopek?

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej znanych postaci z M jak miłość. Czy jej transfer do Polsatu sprawi, że Kinga Zduńska zniknie z produkcji? Często zdarza się bowiem, że gwiazdy muszą podpisać umowy o zakazie konkurencji. W tym przypadku wiele wskazuje jednak na to, że Katarzyna Cichopek zostanie w M jak miłość- Kasia Cichopek cały czas jest i będzie obecna w "M jak miłość". To jedna z najważniejszych postaci dla fabuły. Uspokajamy widzów - grana przez nią Kinga Zduńska nie zniknie - powiedział informator serwisu Pudelek. Zdradził on również, że do serialu prędko nie wróci za to Jakub Józefowicz- Józefowicz nie pojawiał się już w ostatnich odcinkach. I nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. On i jego serialowa partnerka, czyli Alżbeta Lenska nie są obecni w scenariuszu. Wyjechali i nie wrócą do Polski w najbliższych miesiącach - powiedziało źródło serwisu. Jak widać - w M jak miłość sytuacja w normie. Jedni w serialu zostają, a inni znikają, czyli tak, jak jest od lat.

Listen to "Podróże z Herodotem. Ryszard Kapuściński. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.