Wielkie Otwarcie VOX FM. Byliśmy w Falenicy w restauracji Angelika

i

Autor: VOX FM Wielkie Otwarcie VOX FM. Byliśmy w Falenicy w restauracji Angelika

Wielkie Otwarcie VOX FM. Pierwsza Zmiana w kuchni restauracji Angelika. Musisz to zobaczyć!

2021-05-19 20:04

Ruszyliśmy w Polskę i pomagamy Wam otworzyć biznes na nowo. Na początek Falenica i restauracja Angelika. W ramach akcji „Wielkie Otwarcie VOX FM” drużyna Pierwszej Zmiany „pracowała” w wyjątkowym miejscu. Konrad zakasał rękawy i kroił ziemniaki, Pawelec stanął za barem. Jak jeszcze pomagaliśmy?

Wiemy, że ostatni czas był trudny dla przedsiębiorców niemal każdej branży, dlatego ruszyliśmy z pomocą i pomagamy otworzyć biznes naszych słuchaczy na nowo. Za nami pierwsza wizyta w ramach akcji „Wielkie Otwarcie VOX FM”. Ekipa Pierwszej Zmiany pojechała do Falenicy, gdzie działa wyjątkowa restauracja – Angelika.  Mieszkańcy podwarszawskiej miejscowości dobrze znają lokal, który Pani Małgosia prowadzi wraz z mężem od lat. To właśnie dzięki wyjątkowym klientom i podejściu właścicieli restauracja przetrwała trudny czas. Punktem honoru było działać tak, by nikogo nie zwolnic nikogo z załogi. Udało się – dobra kuchnia się obroniła – lojalni klienci zamawiali specjalne zestawy lunchowe z myślą o ratowaniu lokalu. Jak pomogła Pierwsza Zmiana VOX FM?

Konrad, Norbert i Pawelec zabrali się do pracy. Przygotowali ogródek na przyjęcie gości. Czyścili stoliki, układali kwiaty i serwetki. Zrobili trochę zamieszania w kuchni i wydawali posiłki. Nie tylko na wsparciu mentalnym się skończyło. W ramach akcji „Wielkie Otwarcie VOX FM” kupiliśmy także 50 zestawów lunchowych, które potem serwowaliśmy gościom na hasło "VOX FM". Było tak pysznie, że dania rozeszły się w niespełna godzinę! Dlatego dokupiliśmy kolejnych 20! Restauracja Angelika w Falenicy, to od teraz  -  MIEJSCE POLECANE PRZEZ RADIO VOX FM. Szukajcie naklejki na drzwiach wejściowych. Wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia: wielkieotwarcie.voxfm.pl. Zobaczcie w naszej GALERII, jak Pierwsza Zmiana radziła sobie w kuchni!

Najlepszy Koncert Świata

QUIZ dla prawdziwych znawców disco polo. Rozpoznasz wykonawcę po tytule piosenki?

Pytanie 1 z 7
Piosenkę "Tego chcesz" wykonuje: