Wielkie Otwarcie z VOX FM w Barczewie. Zobacz Pierwszą Zmianę w Hotelu Star-Dadaj Resort & SPA

i

Autor: VOX FM Wielkie Otwarcie z VOX FM w Barczewie. Zobacz Pierwszą Zmianę w Hotelu Star-Dadaj Resort & SPA

Wielkie Otwarcie z VOX FM w Barczewie. Wzruszająca historia właścicielki Hotelu Star-Dadaj Resort & SPA

2021-05-28 19:00

Branża turystyczna jest jedną z najbardziej dotkniętych przez pandemię. Dlatego cieszy, że mogliśmy pomóc Sylwii – właścicielce Hotelu Star-Dadaj Resort & SPA w Barczewie. W ramach akcji Wielkie Otwarcie z VOX FM odwiedziliśmy Warmię i urocze miejsce nad jeziorem Dadaj. Pierwsza Zmiana przetestowała hotel i wydała rekomendację. Kupiliśmy także weekendowe vouchery dla słuchaczy.

Jak możemy pomóc? O to pytamy od początku akcji Wielkie Otwarcie z VOX FM. Wy piszecie my odpowiadamy i pomagamy otworzyć Wasz biznes na nowo. Ostatnie miesiące były niesłuchanie trudne dla większości firm działających w branży usługowej, dlatego przyszedł czas, by zacząć od nowa. Pomagaliśmy już otwierać restaurację, kino a nawet salon zdrowia i urody, teraz przyszedł czas na Hotel Star-Dadaj Resort & SPA w Barczewie.

Zapraszam Was do naszego hotelu, który trochę podupadł przez pandemię. Jako, że znajdujemy się na Warmii i Mazurach, byliśmy zamknięci przez dłużej, niż hotele z innych regionów Polski. Nasz hotel jest położony w niezwykle malowniczym miejscu nad jeziorem Dadaj. Na terenie naszego obiektu znajduje się basen, pełnowymiarowa hala sportowa 800 m2, a także centrum odnowy biologicznej SPA. Obiecuje ugościć Was najlepiej jak umiem  - napisała do VOX FM Sylwia – menadżerka Hotelu Star-Dadaj Resort & SPA w Barczewie.

Hotel Star-Dadaj Resort & SPA, to realizacja realizacja rodzinnych marzeń. Dziadek Sylwii, która zaprosiła VOX FM kupił zabudowania w opłakanym stanie. Latami remontował i urządzał budynki by można było przyjmować gości. Niestety zmarł zanim wypracował cztery gwiazdki, jego marzenia kontynuuje wnuczka. Babcia czuwa nad całością, a Sylwia jest menadżerką obiektu. Pierwsza Zmiana VOX FM została w nim znakomicie ugoszczona. Norbert z Pawelcem przetestowali basen, Konrad parkiet ogromnej hali (zobacz zdjęcia w galerii poniżej). Hotel Star-Dadaj Resort & SPA w Barczewie, to od teraz miejsce polecane przez VOX FM. O czym niedługo będą mogli przekonać się nasi słuchacze. W ramach akcji Wielkie Otwarcie z VOX FM kupiliśmy i rozdaliśmy 5 dwuosobowych voucherów weekendowych. Zobaczcie, jak było w Hotelu Star-Dadaj Resort & SPA w Barczewie. Czekamy na Wasze zgłoszenia: wielkieotwarcie.voxfm.pl

Raport z anteny 28.05, godz.10

QUIZ. Dokończysz przysłowie po czterech wyrazach? Nieliczni zdobędą więcej niż 6/10

Pytanie 1 z 10
Dokończ przysłowie: "Lepszy wróbel w garści..."