Wiosenna nowość od After Party. „Niech nam zazdrości cały świat” to kolejny weselny hit?

i

Autor: YouTube.com/ Zespół After Party Wiosenna nowość od After Party. „Niech nam zazdrości cały świat” to kolejny weselny hit?

Wiosenna nowość od After Party. „Niech nam zazdrości cały świat” tu kolejny weselny hit?

2022-04-19 5:50

Jest lekko, łatwo i przyjemnie – tak w skrócie można opisać nowość zespołu After Party. „Niech nam zazdrości cały świat” już w sieci. W teledysku czuć wiosenny klimat. A sama piosenka sprawia, że fani nie mogą przestać słuchać – „nogi same rwą się do tańca”.

„Niech nam zazdrości cały świat” to nowość zespołu After Party, na którą fani czekali od ubiegłego roku. Piosenki jeszcze przed premierą można było posłuchać w VOX FM. Już w tedy wielu fanów zauważyło, że kawałek może stać się weselnym hitem. W sobotę, 16  kwietnia, piosenka razem z teledyskiem trafiła do sieci. Klimat imprezy w ogrodzie wprowadza przyjemną, wiosenną atmosferę, która według internautów, w  połączeniu z piosenką dodaje energii i zachęca do tańca.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls z premierą „Nie wahaj się”. To najlepszy kawałek w nowym składzie?

- Świetny teledysk i super piosenka, może to być kolejny weselny hit.

- No słucham bez przerwy, zrobiliście mi święta dziękuję, słuchałam premiery w Voxie i od razu wpada w ucho.

- Nie mogę przestać słuchać booo...ta piosenka to jest sztos! Ależ jest piękny klimat w tej piosence! No cóż After Party nigdy nie zawodzi! - komentują internauci.

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...
Poranne Wyjce na Wielkanoc w VOX FM