Wokalista disco polo do fanów: Mam nadzieje, że zrozumiecie podtekst. Jorrgus –„Nocy mi nie szkoda” już w sieci

i

Autor: YouTube.com/ Disco Polo Lajf Wokalista disco polo do fanów: Mam nadzieje, że zrozumiecie podtekst. Jorrgus –„Nocy mi nie szkoda” już w sieci

Wokalista disco polo do fanów: Mam nadzieje, że zrozumiecie podtekst. Jorrgus –„Nocy mi nie szkoda” już w sieci

2022-12-17 16:40

„Nocy mi nie szkoda” to długo wyczekiwana nowość utrzymana w klimacie klasycznego disco polo. Jorrgus kolejny raz nie zawiódł miłośników gatunku i przygotował kawałek, który nie tylko porywa do tańca, ale także traktuje o poważnym problemie. „I właśnie dlatego od dawna jestem fanką Jurka”- piszą fani.

Na nowość od Jorrgusa fani czekali długie miesiące, ale jak się okazuje warto było czekać. Wokalista disco polo kolejny raz udowodnił, że liczy się nie tylko muzyka pod „nóżkę” ale także słowa. Tym razem tematem piosenki jest trudna miłość.

Wokalista disco polo do fanów: Mam nadzieje, że zrozumiecie podtekst. Jorrgus –„Nocy mi nie szkoda” już w sieci

- Kochani kolejna, długo oczekiwana produkcja wędruje w wasze ręce. Mam nadzieję, że zrozumiecie podtekst chorej, wręcz psychopatycznej miłości i zazdrości, która kończy się często tragicznie jak w teledysku – napisał Jorrgus pod swoim najnowszym klipem do piosenki „Nocy mi nie szkoda”.

Fani są zachwyceni nowością, którą Jorrgus wydał przed końcem 2022 roku. Według wielu zapowiada się hit nadchodzącego karnawału.

ZOBACZ TEŻ: Etna pokazała gorącą fotkę. Para aż bucha na seksowne ciało wokalistki disco polo

- Cudowna piosenka. Miłość.Trzeba wytęsknić, przepłakać...A i tak nie ma pewności, czy będzie na ZAWSZE.

- I właśnie dlatego od dawna jestem fanką Jurka... Oryginalność, pomysłowość i talent w każdym teledysku...Nigdy nie wieje nudą...Super Jurku, pokłony dla Ciebie.

- Usłyszałam tę piosenkę w VOX FM i się zakochałam. Cudowna.

- Czyżby szykował się hit roku i karnawału? - komentują internauci.

Muzykę i słowa do piosenki „Nocy mi nie szkoda” napisali Jerzy Szuj (Jorrgus) i Łukasz Sienicki. Za produkcję teledysku odpowiada WarmCorn Pictures. Radiowa premiera piosenki odbyła się 15 grudnia 2022 w VOX FM.

Sonda
Podoba Ci się piosenka "Nocy mi nie szkoda" Jorrgusa?
Gwiazdy składają wyjątkowe życzenia świąteczne dla słuchaczy VOX FM!