Wokalista disco polo ma niespodziankę dla fanów: Będzie mocno, bajkowo i z ciekawą fabułą

i

Autor: facebook.com/pabloofficialprofile Wokalista disco polo ma niespodziankę dla fanów: Będzie mocno, bajkowo i z ciekawą fabułą

Wokalista disco polo ma niespodziankę dla fanów: Będzie mocno, bajkowo i z ciekawą fabułą

2022-11-15 15:29

Kolejna nowość disco polo lada dzień trafi do sieci. Tym razem fani gatunku mogą liczyć na nietuzinkową produkcję Pawła Stawiarskiego. Pablo zapewnia, że kawałek pod tytułem „Ona ma to coś” będzie wyjątkowy. Zanim piosenka trafi do sieci będzie można jej posłuchać tylko w VOX FM. Kiedy?

„Ona ma to coś” to najnowsza piosenka Pablo. Młody wokalista disco polo tym razem postawił na bajkowy klimat teledysku. Piosenka utrzymana w rytmach disco polo będzie traktowała o miłości. Do sieci trafiła już zapowiedź nowości. W klipie łączą się dwie pory roku - zima i lato. Wokalista zapowiada, że - będzie mocno, bajkowo i z ciekawą fabułą. Fani nie mogą doczekać się już całości a premiera teledysku 18 listopada. Wcześniej piosenki będzie można posłuchać tylko w VOX FM, w czwartek, 17 listopada około godziny 20:25. Czy nowość Pablo pod tytułem „Ona ma to coś” będzie jeszcze lepsza niż „Ja się w Tobie zakochałem” lub „ Idziemy w tany”? Przekonaj się słuchając przedpremierowo w VOX FM.  

 ZOBACZ TEŻ: To będzie najgorętsza premiera disco polo w 2022r.? Seksowna Etna zaprezentuje swoje wdzięki i dźwięki w dniu urodzin!

Sonda
Czekasz na nowość "Ona ma to coś" od Pablo?
Mariusz Winnicki - Jest Weekend w VOX FM