Wokalista disco polo czarował fanów. Ten głos, to przesłanie i ta premiera sprawiają, że Defis znów jest na szczycie

i

Autor: YouTube.com/DEFIS Oficjalny Wokalista disco polo czarował fanów. Ten głos, to przesłanie i ta premiera sprawiają, że Defis znów jest na szczycie

Wokalista disco polo oczarował fanów. Ten głos, to przesłanie i ta premiera sprawiają, że Defis znów jest na szczycie

2023-02-12 15:40

Na tę premierę fani czekali od dawna. Karol Zawrotniak i zespół Defis, sprawili, że czekać było warto. Najnowsza piosenka pod tytułem „Tylko czas” wprowadza refleksyjny klimat tym, którzy tego potrzebują. Pozostali mogą ruszyć do tańca w rytm disco polo.

„Tylko czas” to piosenka, która miała radiową premierę w VOX FM, 9 lutego 2023. Teraz znowość zespołu Defis teraz trafiła do sieci. Utwór był jednym z najbardziej wyczekiwanych, ponieważ Karol Zawrotniak dawno nie wydał nic solowego. Poprzednie taneczne hity były nagrywane w duetach („Jeszcze raz” z Miłym Panem i Bogdanem Borowskim, czy „Jeden taniec, jedna noc" nagrany w składzie: MiłyPan, Defis i Topky).

Karol Zawrotniak oczarował fanów. Ten głos, to przesłanie i ta premiera sprawiają, że Defis znów jest na szczycie

Najnowsza piosenka zespołu Defis jest utrzymana w tanecznym rytmie disco polo, za który fani cenią tę formację. Internauci zwracają jednak uwagę na tekst.  Słowa do piosenki „Tylko czas” napisali Karol Zawrotniak i Artur Telus. Panowie tym razem dają słuchaczom przestrzeń do rozmyślań o tym co było i będzie. Jeśli dodać do tego wokal Karola jest przepis na hit.

ZOBACZ TEŻ: Skolim jedzie na Eurowizję? Wokalista disco polo zgłosił swój hit do konkursu

- Warto było czekać. Jest kolejny HIT. Rewelacyjna piosenka, nogi same rwą się do tańca.

- Tekst + muzyka+ magiczny głos = uzależnienie od słuchania na okrągło - petarda.

- Dla mnie klasa, jak zawsze! Fajnie usłyszeć przyjemną melodię z jeszcze lepszym przesłaniem. Szacunek dla Was! Jest to jeden z piękniejszych utworów zespołu Defis - komentują internauci.

Sonda
Podoba Ci się nowośc zespołu Defis pod tytułem "Tylko czas"?
Defis w Pierwsza Zmiana Show